Instagram mesajını gönderen hesap bot mu?

umutxdd

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aşağıda gördüğünüz hesaptan bir mesaj isteği almışım. Sorun olmasın diye adını karaladım fakat böyle bir hesap yok zaten; istek de gitmiş, göremedim. Bot olduğunu düşünüyorum fakat sizlere de danışmak istedim. İsteği atıp sonrasında engellemiş birisi falan olabilir mi, yoksa direkt bot mu?

IMG_20240511_165917.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda gördüğünüz hesaptan bir mesaj isteği almışım. Sorun olmasın diye adını karaladım fakat böyle bir hesap yok zaten; istek de gitmiş, göremedim. Bot olduğunu düşünüyorum fakat sizlere de danışmak istedim. İsteği atıp sonrasında engellemiş birisi falan olabilir mi, yoksa direkt bot mu?

Eki Görüntüle 2192885

Arkadaşın olabilir ya da eski sevgilin ya da öyle hesap açıp uğraşan insanlar oluyor.

Herhangi biri de olabilir, istek attıktan sonra panik olup engellemiştir vs.
Bana isteğin bildirimi gelmeden engellenirsem kullanıcı adı böyle mi çıkıyor?

Arkadaşın olabilir ya da eski sevgilin ya da öyle hesap açıp uğraşan insanlar oluyor.
Bot da olabilir fake hesap da olabilir.
Fake hesap olabilir diye düşünmüştüm fakat hesap direkt kapatılmış. Fake hesap açıp mesajı atıp engellemesi biraz mantıksız geldi.

Bana isteğin bildirimi gelmeden engellenirsem kullanıcı adı böyle mi çıkıyor?

Fake hesap olabilir diye düşünmüştüm fakat hesap direkt kapatılmış. Fake hesap açıp mesajı atıp engellemesi biraz mantıksız geldi.

Bot ile alakası yok senle uğraşmak istemiş belki sen hemen dönmeyince engellemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı