Çözüldü Instagram profile bakanları görmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XDaRKWaRRıoRX

Decapat
Yer
Türkiye
Birinin profiline girsem ama hiçbir videosunu falan açmasam, sadece profil resmine bakıp çıksam, o herhangi bir yolla (korsan veya resmi) benim baktığımı bir şekilde öğrenebilir mi? Yani kullanıcı adımdan profilimden haberdar olabilir mi?

Çözüm
O kişinin kullandığı gibi "Profile bakanları göster" tarzı uygulamaları sen de kullanmıyorsan sorun olmaz.
Birinin profiline girsem ama hiçbir videosunu falan açmasam, sadece profil resmine bakıp çıksam, o herhangi bir yolla (korsan veya resmi) benim baktığımı bir şekilde öğrenebilir mi? Yani kullanıcı adımdan profilimden haberdar olabilir mi?

Hayır, göremez hiçbir şekilde ama böyle bir şey duydum yeni özellik gelebilir artık profile bakanları bildirim gelebilir ne kadar doğru bilemem.

O kişinin kullandığı gibi "Profile bakanları göster" tarzı uygulamaları sen de kullanmıyorsan sorun olmaz.

Instagram Areo'da da bu özellik yok.

Yok hayır sıfır hesaptı hiç kullanmadım. Bu Google'da falan aratınca siteler çıkıyor profiline bakanları gör diye orlardan falan bakabilir mi diye düşündüm.
Baktığını anlayabilmeleri için hesabına ya da uygulamana erişimleri olması lazım. Böyle şeyler yoksa göremez kimse.

Hayır, göremez hiçbir şekilde ama böyle bir şey duydum yeni özellik gelebilir artık profile bakanları bildirim gelebilir ne kadar doğru bilemem.

Instagram Areo'da da bu özellik yok.
Tamam. Cevabınız için teşekkür ederim. Bu piyasadaki profiline bakanları gör vs. uygulamaları işlevsiz gibi ozaman.

Geri
Yukarı