Instagram videolar izlenmiyor

MFÇ52

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim normalde önceden her videosu 1MN-150k arası izlenen bir hesabım vardı. Ama şimdi attığım zaman videolar Max 50k izleniyor o da her 5 videoda 1. şu an 15k takipçim var ve hikaye görüntülenmelerim 1k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim normalde önceden her videosu 1MN-150k arası izlenen bir hesabım vardı. Ama şimdi attığım zaman videolar Max 50k izleniyor o da her 5 videoda 1. şu an 15k takipçim var ve hikaye görüntülenmelerim 1k.
Instagram'ın keyfi öyle istediği için. Instagram istediği videoyu öne çıkarır istediği videoyu öne çıkarmaz. Sizin elinizde olan bir şey değil çokta.

Instagram in saçmalığı tamamen uğraştığım edit 150 falan izlenmisti sadece bir videonun üstüne yazı yazıp paylaştığım şey ise 2000 izlendi

Instagram'ın keyfi öyle istediği için. Instagram istediği videoyu öne çıkarır istediği videoyu öne çıkarmaz. Sizin elinizde olan bir şey değil çok da.

Hikaye etkileşimleri peki? Kendi takipçilerim benim videolarımı görmüyor. Başka bir hesaptan arama kısmına kendi hesabımı yazdığım zaman herkeste çıkmıyor bunun için bir ayar mı yapmam gerek?

Instagram'in saçmalığı tamamen uğraştığım edit 150 falan izlenmisti sadece bir videonun üstüne yazı yazıp paylaştığım şey ise 2000 izlendi.

Ben hepsine uğraşıyorum ve videolarımın çoğu futbol editörüne kıyasla iyi olduğunu düşünüyorum.

Hikaye etkileşimleri peki? Kendi takipçilerim benim videolarımı görmüyor. Başka bir hesaptan arama kısmına kendi hesabımı yazdığım zaman herkeste çıkmıyor bunun için bir ayar mı yapmam gerek?
Instagram'dan kısıtlama almışsın. Instagram'a para vererek (reklam) bu kısıtlamayı kaldırabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı