Instagram'da not özelliği hesabımda yok

Vaenta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bildiğiniz üzere Instagram'a not özelliği geleli bayağı oluyor. Fakat benim main hesabımda hâla bu özellik yok. Bu özellik geleli 3-4 tane güncelleme yaptım Instagram'ı silip yükledim fakat özellik sadece yan hesabımda var ana hesabımda hâla yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cihaz: Samsung A33 5G.

Merhaba bildiğiniz üzere Instagram'a not özelliği geleli bayağı oluyor. Fakat benim main hesabımda hâla bu özellik yok. Bu özellik geleli 3-4 tane güncelleme yaptım Instagram'ı silip yükledim fakat özellik sadece yan hesabımda var ana hesabımda hâla yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aynısı bende yaşıyorum cihaz Samsung S7, sebebini çözemedim takipteyim ama çözemezsem de çok hayatımı etkileyecek bir özellik değil.

Şu nedenler gözüküyor Instagram Help 'de

Cihaz Sürümü Eki Olabilir
Uygulama Sürümü Eski Olabilir
Bulunduğunuz bölgede desteklenmiyor olabilir.
Not bırakma özelliği sınırlı kişiler tarafından kullabilabilir.

Neye göre olduğunu bilmiyorum ama çıkalı yıl olan hikayelerde sende ekle özelliği daha geçen hafta aktif oldu hesabımda. İllaki gelecek ama beklemeniz lazım.

Önbelleği temizlemek, sil - yükle yapmak işe yarayabilir. Veya VPN ile farklı bir ülkeye bağlanıp deneyebilirsiniz sorun bölge kaynaklı mı değil mi diye.

Hocam hepsini yaptım dediğim gibi özellik sadece yan hesabımda var normal hesabımda yok.

Kısıtlı kişiler tarafından kullanılıyor. İbaresini görmüştüm. İlerleyen zamanlarda size de gelecektir bu özellik bana da dün gelmişti uygulama güncel olmasına rağmen. Çözümü yok gibi duruyor.

Kısıtlı kişiler tarafından kullanılıyor. İbaresini görmüştüm. İlerleyen zamanlarda size de gelecektir bu özellik bana da dün gelmişti uygulama güncel olmasına rağmen. Çözümü yok gibi duruyor.

Yani tanıdığım herkese geldi bir tek bende yok o yüzden garipsedim. Umarım çabuk gelir.

Geri
Yukarı