Instagram'dan gelen şifre sıfırlama isteği nedir?

emirristan

Femtopat
Daha fazla  
Abiler, ablalar selam. Bu saatte bana Instagram şifre sıfırlama isteği geldi, şifremi değiştirdim bir tane daha geldi. Acaba biri çalmaya mı çalışıyor yoksa bug mu bilen var mı?

Abiler, ablalar selam. Bu saatte bana Instagram şifre sıfırlama isteği geldi, şifremi değiştirdim bir tane daha geldi. Acaba biri çalmaya mı çalışıyor yoksa bug mu bilen var mı?

Mesaj kutunuza geliyor ise dikkat edin şifrenizi girmeyin acilen Instagram'ın kendi uygulamasından şifrenizi sıfırlayın ve gelen mesajlara göz gezdirmeyin.

Mesaj kutunuza geliyor ise dikkat edin şifrenizi girmeyin acilen Instagram'ın kendi uygulamasından şifrenizi sıfırlayın ve gelen mesajlara göz gezdirmeyin.
Mesajlar kısmından geldi Instagram üzerinden değil. Mesajı açmadan sildim gelen kutusundan yanlışlıkla basarım diye bir sorun olurmu şifreyi 2 kere yeniledim.

Yok yani az çok nasıl yaptıklarını biliyorum.

Tamam hocam güvenliğiniz için şifreyi yenileyin isterseniz 2F varsa sıkıntı yok 2F yoksa açın 1-2 gün kalsın kodları SS almayı unutmayınız.

Mesajlar kısmından geldi Instagram üzerinden değil. Mesajı açmadan sildim gelen kutusundan yanlışlıkla basarım diye bir sorun olur mu şifreyi 2 kere yeniledim.

1 kez sıfırlayın bırakın hocam.

Geri
Yukarı