Instagram'dan hesap alımında dolandırılmak

Briann0

Decapat
Daha fazla  
Instagram üzerinde bir hesapdan Valorant hesabı satın aldım adama parayı gönderdin kontrol ediyorum falan dedi sonra gitti 1 saat cevap vermedi. Ben de hesabı vermezsen şikayette bulunacağım falan yazdım. Bir süre sonra geldim yazdı sakin ol falan dedi güldü. Sonra yine gitti hala cevap yok. Sizce ne yapmalıyım 120 TL gönderdim Papara üzerinden hesabı alamazsam paramı nasıl geri alabilirim?

Instagram üzerinde bir hesapdan Valorant hesabı satın aldım adama parayı gönderdin kontrol ediyorum falan dedi sonra gitti 1 saat cevap vermedi. Ben de hesabı vermezsen şikayette bulunacağım falan yazdım. Bir süre sonra geldim yazdı sakin ol falan dedi güldü. Sonra yine gitti hala cevap yok. Sizce ne yapmalıyım 120 TL gönderdim Papara üzerinden hesabı alamazsam paramı nasıl geri alabilirim?

O hesap gitti bir Riot hesap satışını yasakladığı halde neden yapıyorsunuz iki vde şikayet etsen bile bence boşuna zaman kaybı.

Hocam soğuk su içebilirsiniz, bu tarz içerikleri Google'da 2 dakika aratsanız dolandırıcılık tezgahı olduğunu anlardınız.
Zaten güvenmiyorum bu tarz şeylere. Satın aldım çünkü aynı yerden arkadaşım daha 1 hafta önce aldı. Ve sorunsuzca oynuyor şu anda

Hocam oyun hesabi almayin. O sahisa ne yazarsan yaz bir daha o hesap gelmez ustune bir su icin.(klavyede sorun var o yuzden yazamadim.)

Zaten güvenmiyorum bu tarz şeylere. Satın aldım çünkü aynı yerden arkadaşım daha 1 hafta önce aldı. Ve sorunsuzca oynuyor şu anda.

Arkadasinizin aldigi hesapta elden gidecektir. Yakin zamanda.

Aldın kişinin Instagram ne?
Yarına kadar bekleyeceğim. Vermezse o zaman yazarım.

Adamı kandırdım. Seni savcılığa falan verdim dedim. Rastgele şeyler söyledim filmlerden duyduğum. Bilirkişi falan dedim. Adam biraz gidik çıktı hemen korktu ve parayı geri gönderdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı