Intel en güncel driverda olmasına rağmen Windows Update eski sürümü yüklemeye çalışıyor

• Konuyu başlatan Kakooo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 391

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en güncel driverdayım fakat Windows eski driver indirmeye çalışıyor. Nasıl çözeceğim?

Windows 11deyim.

başka bir sorun ise windows başlata tıklayınca bir süre açılmıyor ve sonradan açılıyor

Son düzenleme:
Hocam şu video izleyerek update'i kapatabilirsin. Burda anlatsam biraz zaman alır ve update'i kapattıktan sonra yeni driveri indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Az önce ayarlar sekmesini kapattım ve pencerede bir donma olduktan sonra kapandı. Benim işletim sistemimde neden bu kadar sorun var anlamıyorum?

en son driverdayım ve bunu yapmanın başka bir yolu yok mu?

Az önce ayarlar sekmesini kapattım ve pencerede bir donma olduktan sonra kapandı. Benim işletim sistemimde neden bu kadar sorun var anlamıyorum?

en son driverdayım ve bunu yapmanın başka bir yolu yok mu?
hocam bir de ilk yazdığıma bakabilirseniz sevinirim

Hocam en iyisi Windows 10'a geçin w11 de performans sıkıntıları var. Yeni bir Windows sürümü çıkamadan asla Windows 11'e geçmemenizi tavsiye ederim.

daha yeni temiz kurulum yaptım sayılır. pek w10 a geçesim yok bu yüzden. çok format atmayı güvenli bulamıyorum

şubatın 20. gününe yakın bir günde atmıştım.

daha yeni temiz kurulum yaptım sayılır. pek w10 a geçesim yok bu yüzden. çok format atmayı güvenli bulamıyorum

şubatın 20. gününe yakın bir günde atmıştım.
Hocam Benim bir yakınım Windows 11 kullanıyordu sürekli mavi ekran ve update driverları yanlış yüklüyordu oda Windows 10'a geri geçti ve herhangi bir sıkıntı yok. Yani hocam size tavsiyem ya bir daha format atın USB ile ya da Windows 10'a geçin.

Hocam Benim bir yakınım Windows 11 kullanıyordu sürekli mavi ekran ve update driverları yanlış yüklüyordu oda Windows 10'a geri geçti ve herhangi bir sıkıntı yok. Yani hocam size tavsiyem ya bir daha format atın USB ile ya da Windows 10'a geçin
şu anda windows 10 a geçmeyi çok istiyorum fakat benim etrafımdakiler hep zararlı olduğunu söylüyor. bende format atmaya korkuyorum. fakat bunu yaparsam tüm sorunlarım çözülecek.

hocam sizlerin fikirleri nedir @claus

@181951

DDU ile silsem düzelir mi?

Son düzenleme:
Tamamdır.

Hocam şimdi yapacağım fakat sürücüyü Intel'in kendi programı indirirmi güvenli modda mı yükleyeyim? Bir de internet kapalı mı olsun.

@Donanım Parçası

Son düzenleme:
Tamamdır.

Hocam şimdi yapacağım fakat sürücüyü Intel'in kendi programı indirirmi güvenli modda mı yükleyeyim? Bir de internet kapalı mı olsun.

@Donanım Parçası
Hocam kesinlikle internettesiz yap ve güvenli modda yapman iyi olur ancak intellin kendi programını indirir onu bilmem. Eğer güvenli modda başlatırasan internete bağlanabilirsin

Geri
Yukarı