Elektronik Intel i5-12600KF 5.659 TL

Hocam 12100F için 360mm sıvı soğutma aldım demeyin :D Anakartınızın modelini söyler misiniz
Hocam peki gelme zamanı 4-13 aralık yazıyorda o kadar sürer mi? genelde hemen geliyor deniyor ancak ekspress teslimat prime vs göremedim o sebeple. Geçen sefer Klavye aldım 16 sı diyordu tan 16 sında geldi 3-4 hafta biraz uzun bir süre haliyle.

Hocam peki gelme zamanı 4-13 aralık yazıyorda o kadar sürer mi? genelde hemen geliyor deniyor ancak ekspress teslimat prime vs göremedim o sebeple. Geçen sefer Klavye aldım 16 sı diyordu tan 16 sında geldi 3-4 hafta biraz uzun bir süre haliyle.
Bilemiyorum hocam. Değişebilir yani

Takılmıyor hocam Amazon'da daha önce alım yaptım sorun olmadı. Yeni süpürge geldi Almanya'dan. Tüm prosedür kısmını Amazon hallediyor.

IMG_20231119_170855.jpg

Senin ki takılmadı diye takilmayacak diye bir durum yok. Amazon dahi 150 Euro sınırı diye yazmış zaten.

Gumrukculer rastgele ürün seçer kontrollerde, senin ürününü secerlerse kol gibi vergi cikar

Takılmıyor hocam amazonda daha önce alım yaptım sorun olmadı. Yeni süpürge geldi Almanya'dan. Tüm prosedür kısmını Amazon hallediyor.

Ha bunun için Şikayetvar sitesini incelersin.150 Euro üstü sipariş alıp gümrüğe takılanlar orada

Eki Görüntüle 2022205

Senin ki takılmadı diye takilmayacak diye bir durum yok. Amazon dahi 150 Euro sınırı diye yazmış zaten.

Gumrukculer rastgele ürün seçer kontrollerde, senin ürününü secerlerse kol gibi vergi cikar

Ha bunun için Şikayetvar sitesini incelersin. 150 Euro üstü sipariş alıp gümrüğe takılanlar orada

Hızlı kargo ithalat kanalı üzerinden getirilemez diyor, yani süreç uzar sadece. Artı olarak AliExpress üzerinden almıyosunuz ürünü, Amazon üzerinden alıyorsunuz. Sorun çıkma ihtimali olsa adamlar ilan açar mı oraya?

Eki Görüntüle 2022205

Ha bunun için Şikayetvar sitesini incelersin. 150 Euro üstü sipariş alıp gümrüğe takılanlar orada

Vergiler dahil fiyatını ödüyorsun, boşuna yazmışsın buraya.

Vergiler dahil fiyatını ödüyorsun, boşuna yazmışsın buraya.

Screenshot_2023-11-19-17-17-21-719_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Hızlı kargo ithalat kanalı üzerinden getirilemez diyor, yani süreç uzar sadece. Artı olarak AliExpress üzerinden almıyosunuz ürünü, Amazon üzerinden alıyorsunuz. Sorun çıkma ihtimali olsa adamlar ilan açar mı oraya?

Son resim size de gelsin. Ben demiyorum bunu Amazon diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı