Çözüldü Intel Management Engine Interface sürücüsü var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rxhysz

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
ASUS Prime B660-Plus D4
İşlemci
i5-12400F 3.90 ghz
Sanırım bu sürücünün tarihi eksik ya da değil bilmiyorum. Driver Identifier'in sitesinde eski tarihli olduğu yazıyor bu sürücünün ASUS için olanının son sürümünü bulmama yardımcı olabilecek var mı?

Sürücü ismi: Intel(R) management Engine ınterface.

Driver Identifier sonuçları: driver identifier

Intel Management Engine Interface sürücüsünü, ASUS'un resmi web sitesinden veya Intel'in sürücü indirme merkezinden indirebilirsiniz.

Oradaki şu an sistemimde kurulu olan sürücüden daha da eski bir sürüm ASUS'un sitesindeki sürücülerin birçoğu eksik düzgün değil.
Şuan kullandığınız sürüm nedir ?

Çözüm
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/NUC/NUC_14_Pro_Kit/Intel_CSME_SW_2351.5.48.0_Corporate.zip?model=NUC14RVHU5

2406.5.5.0 versiyonu. Videodaki gibi kur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim hocam sağ olun.

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/NUC/NUC_14_Pro_Kit/Intel_CSME_SW_2351.5.48.0_Corporate.zip?model=NUC14RVHU5

2406.5.5.0 versiyonu. Videodaki gibi kur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam son bir soru sormak istiyorum eğer müsaadeniz varsa, bu audio driver ın son sürümünü kurmaya çalıştığımda kurmuyor bir önceki sürümünü kurabiliyorum sadece bu da o sürümün benim bilgisayarımı desteklemediği anlamına mı gelir yoksa başka bir yerden mi kurmam gerekiyor?

Teşekkür ederim hocam sağ olun.

Hocam son bir soru sormak istiyorum eğer müsaadeniz varsa, bu audio driver ın son sürümünü kurmaya çalıştığımda kurmuyor bir önceki sürümünü kurabiliyorum sadece bu da o sürümün benim bilgisayarımı desteklemediği anlamına mı gelir yoksa başka bir yerden mi kurmam gerekiyor?

Eğer son sürümü kuramıyorsanız ve önceki sürümü kurabiliyorsanız, bu genellikle o sürümün bilgisayarınızla uyumsuz olduğunu gösterir. Bilgisayarınıza uygun sürümünü bulmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı