İnteraktif oyun tavsiyesi

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Şuana kadar Life is Strange ve Beyond Two Souls (2 saat kadar bıraktım) oynadım. Sistemim piyasadaki oyunların hepsini açar, oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bir de konudan alakasız ama çok sevdiğim interaktif oyun olan Until dawn PC'ye gelir mi? PS oyunları yavaş yavaş PC'ye gelecek diyorlar bilgisi olan var mı?

Şuana kadar Life is Strange ve Beyond Two Souls (2 saat kadar bıraktım) oynadım. Sistemim piyasadaki oyunların hepsini açar, oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bir de konudan alakasız ama çok sevdiğim interaktif oyun olan Until dawn PC'ye gelir mi? PS oyunları yavaş yavaş PC'ye gelecek diyorlar bilgisi olan var mı?

Kesinlikle Dead Space fakat korku oyunu ve Gamepass'te 3 hariç serisi var.

Detroit Become Human üstüne interaktif bir oyun tanımam. Her şeyi bırakıp oynamalısınız eğer interaktif oyun seviyorsanız.
Adam interaktif oyun demiş. Heavy Rain, beyond Two Souls, Detroit Become Human ve Life is Strange olabilir.
Dediklerimin birkaçını zaten oynamışsınız pardon.
Fahrenhait, Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroit Become Human aynı firmanın oyunları zaten, hepsi kaliteli işler (Beyond pek interaktif olmasa da) hepsi oynanabilir. 👍:)

Yeni konular

Geri
Yukarı