İnternet kafe ve PlayStation kafe anılarınız nelerdir?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Aslında bu konuya benzer bir konu var fakat 4 yılık bir konu ve Ağustos 2019'dan beri cevap gelmemiş. Ayrıca o konu sadece internet kafe üzerineydi. Bu nedenle yeni bir konu açtım.

Aslında öyle bir anı yok genel olarak arkadaşlarımla giderdim. Ortaya pizza söylerdik, tabii o zaman çok ekonomik olarak rahattık. Pes açıp 3 kişi kapışırdık. Ben genelde çakardım hepsine :D. O zamanlar çok güzeldi. Eğleniyorduk, kahkaha atıyorduk. Şimdi ikisiylede konuşmuyorum. Biri beni görünce selam vermiyor, diğeri kendi halinde takılıyor. Ben ara sıra gider sorarım hallerini ama insanlar değişebiliyor, kardeşimsin dediğiniz kişi bir bakmışsınız nefret ettiğiniz birine dönüşüyor. Acı tarafı bu.

Bilgisayara siyah ekran geldi oyuna girmeye çalışırken. Allah'tan önceden vermiştim parayı direk kalkıp gittim.

O zamanlar küçüktüm. Akşamın bı saatinde metro oynuyordum. Annemle babam bı düğün tarzı bir yere gitmişlerdi benide internet kafeye bırakmışlardı. Akşam sivil polis geldi baktılar ben 18 yaşından küçüğüm diye çağırdılar beni.
Babamı aradık. O sırada tabii polis gelince yusuf yusuf kaldım ben. Ceza vb. Herhangi bir durum olmadı. Bir daha akşam internet kafeye gitmedim.

İnternet kafede USB belleğe veya floppy diske oyun atacağım diye oyunların kısayollarını atan ve eve gelince hiçbir oyunun çalışmadığını görenler var mı aramızda? :D

Merhaba arkadaşlar. Aslında bu konuya benzer bir konu var fakat 4 yılık bir konu ve ağustos 2019'dan beri cevap gelmemiş. Ayrıca o konu sadece internet kafe üzerineydi. Bu nedenle yeni bir konu açtım.

İnternet kafede satılan cdleri bitirdikten sonra yeniden CD almaya gidince dükkan sahibinin bakışı.

20 sene önceydi. Fiş aldım, PC'nin başına geçtim, kasanın power düğmesine bastım. Meğer kendi kasamı açtığımı zannederken yanda oyun oynayan adamın PC'sini kapatmıştım. Olay nasıl oldu hatırlamıyorum ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı