İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Malibaba

Decapat
Arkadaşlar 1 ay sonra taahhüt doluyor. Yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Çok pahalı olmayacak şekilde önerebileceğiniz ISS var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen TürkNet kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım 3 yıldan fazla bir süredir. (kesilme dahi olmadı)
Müşteri hizmetleri ile hiçbir işim yok. Malum sağlayıcıyı kullanan arkadaşlar o kadar alışmış ki Müşteri Temsilcisi olmadan yapamıyorlar galiba. :)
Kuzenimi de malum firmadan kurtardım ve 1 hafta içerisinde bağlantı sağlandı.
Aldığı Download hızı aynı olmasına rağmen avantajları şu oldu;
1. Upload hızı arttı
2. Taahüt saçmalığına bir son verildi
3. 1000DK Ev Telefonu Ücretsiz olarak malum firmadan yaklaşık 40-50TL daha ucuza geldi.

Bulunduğunuz yerdeki altyapıya bağlı olarak; KabloNet, TürkNet, Millenicom ve NetSpeed gibi İSS'ları tercih edebilirsiniz.
Altyapı sorgulamadan seçim yapmayın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet kullanıyorum fena değil.Vaad ettiklerini yerine getirdiler.Müşteri hizmetleri kötü ama abartıldığı gibi kötü değil.

Turknet tavsiye etmiyorum hem arkadaşım hem kuzenim 1 ay bekledi internet bağlanmadı yaptığı başvuruyu geri aldı internet bağlandı sonra vaz geçti TTNet geçti . Müşteri hizmetleri vasat ben şahit oldum . Ben TTNet kullanıyorum gayet memnunum başvurduğum gün geldiler internetimi açtılar varsın taahhüt olsun en azından muhatabın var karşında .

Turknet tavsiye etmiyorum hem arkadaşım hem kuzenim 1 ay bekledi internet bağlanmadı yaptığı başvuruyu geri aldı internet bağlandı sonra vaz geçti TTNet geçti . Müşteri hizmetleri vasat ben şahit oldum .
Bağlanırken bekleme olabilir beklemem dersen geçme.(50 gün bekledim)

Türknet'i şiddetle tavsiye ederim. Önceden Türk Telekom'daydım ve pingim fazlaydı(90 civarı) şimdi ise 60-70 civarı alıyorum(CS:GO). Şu ana kadar bir problem çıkmadı. Müşteri Hizmetleri yok diyebilirsiniz ancak var. Sadece telefon ile aradığınızda yoklar. İnternetten yazıyorsunuz derdinizi. Zaten telefondaki adam da arıza kaydı açıyor. O işlemi telefondaki kişi yerine siz yapıyorsunuz o kadar. Bu arada üye olurken bu Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! kodu kullanırsanız 1 ay bedava kullanıyorsunuz.
Not: Kod vermek için övmedim sadece tecrübelerimi paylaştım.
Dipnot: İnternetinizi değiştirirken(fiber değilse) taşıyın iptal etmeyin. Öbür türlü çok fazla bekleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı