İnternet tüm cihazlarda gitti

Öncelikle komikmiş. 😆 Çözüme gelecek olursak, LAN kablosu ile modem arayüzüne erişerek engelleri kaldırmak. 2. çözüm ise modemi resetlemek ve yeniden kurmak. Geçmiş olsun.

Kendim sıfırladım ve kurulumu yaptım düzeldi. Fakat eskiden 12 mbps hızdaydı, ana paketim 8likti, sanırım zaten bitiyordu bu gece 12 mbps olan bu 3 aylık kampanya, şimdi 8 olarak kullanabiliyorum. Bir sorun daha var eskiden hız testlerinde sunucuyu ve altyapı olan yeri hep aratwifi olurdu şimdi vodafone felan yazıyor ikisindede. Ne oldu hızı azaltınca vodafone altyapısınamı geçti internet şimdi ? ping değerlerim eskiden 10 9 felan çıkarken şimdi 30 40 felan çıkıyor.

Kendim sıfırladım ve kurulumu yaptım düzeldi. Fakat eskiden 12 mbps hızdaydı, ana paketim 8likti, sanırım zaten bitiyordu bu gece 12 mbps olan bu 3 aylık kampanya, şimdi 8 olarak kullanabiliyorum. Bir sorun daha var eskiden hız testlerinde sunucuyu ve altyapı olan yeri hep aratwifi olurdu şimdi vodafone felan yazıyor ikisindede. Ne oldu hızı azaltınca vodafone altyapısınamı geçti internet şimdi ? ping değerlerim eskiden 10 9 felan çıkarken şimdi 30 40 felan çıkıyor.
O kafasına göre değişiyor arada bir bende de öyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı