İnternet üzerinden nasıl para kazanılır?

Daha fazla  
Ben 12 yaşında bir çocuğum ve kendime ait bir kredi kartım yok ve çıkartma ihtimalim de yok; ininal vesaire. Valorant'ta hep bir desenimin olmasını istemişimdir ama oyuna para yatıramıyorum, babam da asla izin vermez. Ben logo Wallpaper gibi çalışmalar tasarlıyorum. Bu konuda bilgim var. Birilerine 10-15TL, yani 300VP karşılığında logo, Wallpaper falan satmak istiyorum. Peki nereye ilan koyabilirim ücretsiz olarak?

Lütfen dalga geçmeyin :(

Ben 12 yaşında bir çocuğum ve kendime ait bir kredi kartım yok ve çıkartma ihtimalim de yok; ininal vesaire. Valorant'ta hep bir desenimin olmasını istemişimdir ama oyuna para yatıramıyorum, babam da asla izin vermez. Ben logo wallpaper gibi çalışmalar tasarlıyorum. Bu konuda bilgim var. Birilerine 10-15TL, yani 300VP karşılığında logo, wallpaper falan satmak istiyorum. Peki nereye ilan koyabilirim ücretsiz olarak?

lütfen dalga geçmeyin :(

Para kazanman için IBAN gerek kart alma imkanın yoksa internet üzerinden para kazanmazsın.

Bende 13'üm bende denemiştim Photoshop üzerinden birkaç wallpaper falan yapmayı. Gerçekten zor iş, ama yapılabilir. Bu arada 10 15 TL fazla en fazla 2 3 TL olmalı diye düşünüyorum. Bir de rica etsem yaptığınız hazır wallpaper varsa atar mısınız merak ettim.
Öyle bir konu buldum @Uçan adanalı tarafından açılmış ancak rezil olmuş herkes dalga geçmiş.

Evet o konuda bende fikrimi belirtmiştim. Ona da logo yapıp satabileceğini söylemiştim, düşünülebilir.

Bende 13'üm bende denemiştim Photoshop üzerinden birkaç wallpaper falan yapmayı. Gerçekten zor iş, ama yapılabilir. Bu arada 10 15 TL fazla en fazla 2 3 TL olmalı diye düşünüyorum. Bir de rica etsem yaptığınız hazır wallpaper varsa atar mısınız merak ettim.

Şu an elimde hazır wallpaper yok mesaj sayımı yükseltip konu açacağım Technopat'tan örnek tasarımlar 300VP karşılığında diye, seni de etiketlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı