İnventus Rage 24 hazır sistem stoğu neden bitmiyor?

Tolga277

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben başlıkta belirttiğim sistemi bir süredir inceliyorum ve almayı düşünüyorum ama maaş bekliyorum. Bu hazır sistem diğer sitelere göre çok daha uygun fiyata satışa sunulmuş ve forumlarda da anladığım kadarıyla ilgi bu sistem için çok fazla. Ayrıca Inventus'da okuduğum ve gördüklerim açısından çok iyi bir firma. Anlamadığım nokta şu o kadar kişi bu sistemi almıştır diye tahmin ediyorum (fiyat ve kaliteli parça kullanıldığı için). Peki neden stoklar bitmiyor ve fiyat sabit şekilde ve ürünler de ekran kartı ve kasa hariç kutusuz gönderim yapılıyormuş. Niyetim kimseyi zan altında bırakmamak ama aklımdaki soruları açıklığa kavuşturacak dostlar var mıdır acaba?
1-) Stok neden bitmiyor?
2.) Kutusuz ürün gönderdikleri için herhangi bir şüphe veya problem, şimdi ve ileride olabilir mi?
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnventus diğer hazır sistem satan siteler kadar bilindik değil, o sistem İtopya da falan olsa 3 günde erirdi, ayrıca adamların stoku var demek ki parça olarak, ve kutusuz olmasınında bir zararı yok.

Bu siteden sipariş vereceğim ama fatura şirkete mi şahısa mı düzenlensin diyor hangisi ile alıyoruz ve siparişi isteyeceğim kart benim değil fatura bilgilerine kendi T.C.'mi yazarsam olur mu?

Geri
Yukarı