iOS hileli oyun nasıl indirilir?

İşletim sistemi
iOS

Ahmet00099

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Traffic Rider diye bir oyun var, onun hilelisini indirmek istiyorum ama iOS olduğum için indiremiyorum. Bildiğiniz bir şey var mı?

Jailbreak ile orijinal yazılımı da bozmak kötü olur.

Tekrar orijinal yazılım atarak eski haline de çevirebilir. Jailbreak kötü bir şey değil Apple'ın normal kullanıcıların ulaşamayacağı şeylerdeki kısıtlamayı kaldırıyor.

Öyle de hocam ama bahsettiğim uygulama sayesinde yapabiliyorduk.
Hocam yasak mı bilmiyorum da Jailbreak yapmadan appvalley vs. Sitelerden hileli oyunlar uygulamalar indirebiliyorsunuz onlara bakın isterseniz bir.

Tekrar orijinal yazılım atarak eski haline de çevirebilir. Jailbreak kötü bir şey değil Apple'ın normal kullanıcıların ulaşamayacağı şeylerdeki kısıtlamayı kaldırıyor.

Hocam yasak mı bilmiyorum da Jailbreak yapmadan appvalley vs. sitelerden hileli oyunlar uygulamalar indirebiliyorsunuz onlara bakın isterseniz bir.

Tamam da sadece bir oyun için Jailbreak saçma olur, dediğiniz sitelere bakacağım şimdi.

Tamam da sadece bir oyun için Jailbreak saçma olur, dediğiniz sitelere bakacağım şimdi.

Tabii ki bir oyun için Jailbreak yapmak saçma olur. Benim anlatmak istediğim size önerdiğim sitede mesela ücretli bir uygulamayı ücretsiz indirdiğinizde oyun veyahut uygulama açılıyor fakat cihaz Jailbreak'li olmadığı için hilelerden ve premiumlardan yararlanamıyorsunuz stock haliyle devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı