iPad 9. Nesil hâla alınır mı?

Emin misin abi? Bende alacağım diyorsun.

Eskimedi mi bu tablet peki?

Hocam elimde iPhone 11 var 2019 da sıfır aldım 5 sene oldu hala sorunsuz kullanıyorum iPad 9.nesil 2021 de çıkan bir tablet kesinlikle eski bir tablet değil sıfır alırsan minimum 3-4 sene kesin götürür 3-4 seneden sonra da kasma donma olmaz sadece güncelleme almaz öyle de bir 3-4 sene götürür seni toplamda bir 7-8 sene sorunsuz kullanırsın ama burada sıkıntı 64 GB almaman lazım.

Emin misin abi? Bende alacağım diyorsun.

Eskimedi mi bu tablet peki?

Bir de ben onun sadece 64 GB olanını alabilirim yeter değil mi bana?

100 tane oyun indireceğim diyorsan yetmez ama 2-3 AA oyunla yetinirim diyorsan 64 de yeter.

Hocam elimde iPhone 11 var 2019 da sıfır aldım 5 sene oldu hala sorunsuz kullanıyorum iPad 9.nesil 2021 de çıkan bir tablet kesinlikle eski bir tablet değil sıfır alırsan minimum 3-4 sene kesin götürür 3-4 seneden sonra da kasma donma olmaz sadece güncelleme almaz öyle de bir 3-4 sene götürür seni toplamda bir 7-8 sene sorunsuz kullanırsın ama burada sıkıntı 64 GB almaman lazım.
Abi daha fazla depolama alanı olana bütçem yetmiyor yoksa tabii ki onu alırım yâni

100 tane oyun indireceğim diyorsan yetmez ama 2-3 AA oyunla yetinirim diyorsan 64 de yeter.
Sadece Brawl Stars oynuyorum :)

Yani dediğim gibi çok video çok fotoğraf bir de çok oyun indirmem diyorsan 64 GB yeter sana.
Birde bir tane site buldum pozitif teknoloji diye orada tam 10.000 TL oradan mı alayım yoksa MediaMarkt gibi yerlerden mı ? Fiyat farkı oluyor sanırım birde.

Sadece Brawl Stars oynuyorum :)

Bir de bir tane site buldum pozitif teknoloji diye orada tam 10.000 TL oradan mı alayım yoksa MediaMarkt gibi yerlerden mı? Fiyat farkı oluyor sanırım bir de.

Pt güvenilir alabilirsin ama şartı vardı öğrenci olman lazım onun dışında bir sıkıntısı yoktur güvenilir alabilirsin ama para biriktirebilirsen 4-5k daha koyup 10.neslini alman daha iyi olur.

Pt güvenilir alabilirsin ama şartı vardı öğrenci olman lazım onun dışında bir sıkıntısı yoktur güvenilir alabilirsin ama para biriktirebilirsen 4-5k daha koyup 10.neslini alman daha iyi olur.
Abi üstünü nasıl tamamlayabilirim ? Benim asıl almak istediğim 10. Nesil zaten

Daha Lise 1'deyim

Son düzenleme:
Kardeşim sen 9.nesil al geç değiştirene kadar zaten üniversiteye geçersin 10 numara götürür seni dinle beni sen boş ver 10.nesli daha gençsin.
Tamamdır, çok teşekkür ederim abi bugün alacağım Hayırlısıyla İnşallah bakalım :)

Kardeşim sen 9.nesil al geç değiştirene kadar zaten üniversiteye geçersin 10 numara götürür seni dinle beni sen boş ver 10.nesli daha gençsin.
Pozitif Teknoloji'den mı alayım sence orada ucuz diğer sitelere göre ?

Tamamdır, çok teşekkür ederim abi bugün alacağım hayırlısıyla inşallah bakalım :)

Pozitif Teknoloji'den mı alayım sence orada ucuz diğer sitelere göre?

Ucuzsa oradan al öğrenci belgesi falan istiyorlar sadece sanırım iletişim ile destek al kordineli gidin güvenilir bir site hayırlı olsun şimdiden gözünden öpüyorum teknolojiyi aleyhine kullan ✌️🙋‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı