iPad 9. Nesil hâla alınır mı?

Ucuzsa oradan al öğrenci belgesi falan istiyorlar sadece sanırım iletişim ile destek al kordineli gidin güvenilir bir site hayırlı olsun şimdiden gözünden öpüyorum teknolojiyi aleyhine kullan ✌️🙋‍♂️
Tamamdır abi çok sağol ALLAH Râzı olsun tavsiye verdin bana o kadar. Sana da Hayırlı olsun bu arada :)

Ucuzsa oradan al öğrenci belgesi falan istiyorlar sadece sanırım iletişim ile destek al kordineli gidin güvenilir bir site hayırlı olsun şimdiden gözünden öpüyorum teknolojiyi aleyhine kullan ✌️🙋‍♂️
Abi nasılsın ? Bugün satın aldım Pozitif Teknoloji'den Hayırlısıyla bakalım İnşallah gelecek 😁👍

Son düzenleme:
Tamamdır abi çok sağ ol Allah râzı olsun tavsiye verdin bana o kadar. Sana da hayırlı olsun bu arada :)

Eyvallah canım benim sağlıcakla kal.

Tamamdır abi çok sağ ol Allah râzı olsun tavsiye verdin bana o kadar. Sana da hayırlı olsun bu arada :)

Abi nasılsın? Bugün satın aldım pozitif Teknoloji'den hayırlısıyla bakalım inşallah gelecek 😁👍

Hayırlı olsun kardeşim ne kadara aldın bir de gelince mutlaka bildir bana belki bende alırım.

Merhaba herkese, Elimde şu an sadece 10.000 TL var ve ben aslında 10. Nesil almak istiyorum ama üstünü de halledemiyorum ne yapabilirim bana bir fikir verirseniz çok sevinirim.
Not almak, video izlemek vb işlerde kullanılacaksa bu fiyat bandında gayet de alınabilir. Ayrıca tavsiyem 256 gb olan modeli almanız.

Geri
Yukarı