iPad ekran koruyucusu olmadan Apple Pencil ekrana zarar verir mi?

Ne yaptın hocam taktırdın mı ekran koruyucu? Bende boşa para harcamak istemiyorum. Ekran koruyucu olmadan çok daha güzel gözüküyor. Temizlerken hafif nemlendirilmis mikrofiber bezle temizliyorum bir şey olmaz umarım.

4 aya yakın ekran koruyucuz kullandım ekran malum fazla iz ve leke tutuyordu düzenli olarak siliyordum gözlük temizleme bezi ile. Ekranda çizik vs olmadı evdende dışarı çıkarmamıştım tableti uniler Online olduğu için sorun yaşamadım. Geçen ayda mat ekran koruyucu taktırdım yazın elim çok terliyor not alamıyordum. Onun dışında ekran koruyucusuz kullanabilirsin gönül rahatlığı ile. ek olarak paperlike alternatiflerini de alma çoğu muadil diye satılan mat ekran koruyucu kağıt hissi vermiyor ses dışında. Sende air 5 mi var?

4 aya yakın ekran koruyucuz kullandım ekran malum fazla iz ve leke tutuyordu düzenli olarak siliyordum gözlük temizleme bezi ile. Ekranda çizik vs olmadı evdende dışarı çıkarmamıştım tableti uniler Online olduğu için sorun yaşamadım. Geçen ayda mat ekran koruyucu taktırdım yazın elim çok terliyor not alamıyordum. Onun dışında ekran koruyucusuz kullanabilirsin gönül rahatlığı ile. ek olarak paperlike alternatiflerini de alma çoğu muadil diye satılan mat ekran koruyucu kağıt hissi vermiyor ses dışında. Sende air 5 mi var?
Evet, yeni aldım sayılır. O zaman ekran koruyucusuna aşırı gerek yok değil mi?

Evet, yeni aldım sayılır. O zaman ekran koruyucusuna aşırı gerek yok değil mi?
Hocam şuan ekran korucu kullanıyor musunuz sadece 2 günde ekran parmak izi oldu Air 5. nesil var bende de temizlik için ne önerirsiniz çünkü sinir bozucu gözüküyo parmak izleri arttıkça

Ben şahsen çizildiğini okudum forumlarda. Ama kullanmadım. Ekran koruyucu olarak da en iyisi Paperlike kesinlikle.

Geri
Yukarı