iPad önerisi

entel maganda

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle Android tablet önerisi yazmayın. Biliyorum Samsung'un güzel ve fiyat açısından oldukça uygun tabletleri var. Elimde iPhone olduğu için ekosistem ve biraz daha uzun ömürlülük(malum ekonomi) açısından iPad istemekteyim.

IPad'i şu amaçlar için kullanmak istemekteyim: Çizim(orta seviye), not tutma, kitap okuma, ders videosu, film izleme, grafik tasarım, kağıt ve para israfı olmasın diye ders kitabı PDF'leri amacıyla kullanmak istiyorum. Sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hocam haklısınız ama dediğim gibi elimde iPhone olunca iPad alayım dedim ama yine de teşekkürler.

iPad alın hocam benim de bir tek telefonum Apple değildi. Herkes S23 al derken daha düşük performans da olsa 12 aldım tabii siz böyle bir farka girmeyin arada uçurum performans farkı var :D. İyi ki de böyle yapmışım kullanım açısından aşırı kolaylık sağlıyor.

Hocam siz "Android tablet önerisi yazmayın" cümlesinden ne anlıyorsunuz tam olarak :D

31 bin TL"ye çıkabilecekseniz iPad Pro alın. MediaMarkt'ta o fiyata mevcut.
Çıkamayacaksanız iPad Air 5 ile ucuza kapatırsınız.
sağolun hocam öneriniz için 27000 e görmüştüm trendyolda onu alacağım sanırım.

Alabiliyorsanız iPad Pro alın. Alamıyorsanız Air 5 ve kalem alın geçin. Gördüğünüz gibi yukarıda sorduğum soruya cevabı olmayan arkadaş gülücük bırakıp geçti. Özellikle tablet gibi günlük hayatta önemli bir cihazın diğer cihazlardan farklı ekosisteme sahip olması üzer.
@entel maganda

sağolun hocam öneriniz için 27000 e görmüştüm trendyolda onu alacağım sanırım.
rica ederim. en iyisini yaparsınız kesinlikle hocam.

Her şeyi Apple iken Samsung almasının mantığı nedir bana bunu açıklar mısınız?
@782067 @Furkan Nural
Bir tablete bu kadar bütçe ayırıp 60 hz ıps ekranlı bir cihaz almak, ayırdığın bütçeye yazık olur. İpad pro ya bütçe yetiyorsa tabii ki o alınmalı. Hiç bir markanın fanlığını yapmıyorum mantıklı olan neyse onu öneriyorum.

Geri
Yukarı