iPhone 11 camı kaç TL?

• Konuyu başlatan ervy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 986
Apple, tahmini olarak 3819 TL ödeyeceğinizi belirtiyor.

Yan sanayi için 2.500-3.000'i gözden çıkar. Sağlam cihazdan çıkma cam ara bence.

Eskisi gibi cam ve ekranın ayrı değişim devri yok artık. Uzun zamandır birbirinden ayırması ve tamiratı zor olduğu için komple ekran değişir telefonlarda. 1000 TL'den başlayan teklifler görüyorum sağda solda ama onlarla hiç paranızı çarçur etmeyin. Apple'a gönderin ve garantili bir şekilde ekranı değiştirsinler.

Hocam Türkiye öyle geçen 2. el bi sitede S10+ baktım kablosu adaptörü orijinal değildi sonra 5 dk geçti 1 destan cümle atmış yok adaptör kaç lira falan filan.

Apple, tahmini olarak 3819 TL ödeyeceğinizi belirtiyor.

Telefonu vatandan almıştım 5 ay önce orada açmışlardı açarken koruyucu takmalarını istedim ne taktıklarını tam hatırlamıyorum ama 100 TL ücret aldılar en son kullanırken üstünde bir şeffaf plastik vardı o yırtıldı çıkardım altında koruyucu ekran yok mu bilmiyordum arkadaşım yok dedi direk ekran kırılmış dedi anlamadım.

Telefonu vatandan almıştım 5 ay önce orada açmışlardı açarken koruyucu takmalarını istedim ne taktıklarını tam hatırlamıyorum ama 100 TL ücret aldılar en son kullanırken üstünde bir şeffaf plastik vardı o yırtıldı çıkardım altında koruyucu ekran yok mu arkadaşım yok dedi direk ekran kırılmış dedi anlamadım.

Ücretsiz değiştirmemez miyim şimdi garantisi var ama ben düşürdüm.

Eskisi gibi cam ve ekranın ayrı değişim devri yok artık. Uzun zamandır birbirinden ayırması ve tamiratı zor olduğu için komple ekran değişir telefonlarda. 1000 TL'den başlayan teklifler görüyorum sağda solda ama onlarla hiç paranızı çarçur etmeyin. Apple'a gönderin ve garantili bir şekilde ekranı değiştirsinler.

Ücret istemeden değiştirirler mi garantisi hala var ama ben düşürdüm telefonu benim hatam olduğu için ücret istemezler mi?

Son düzenleme:
Telefonu vatandan almıştım 5 ay önce orada açmışlardı açarken koruyucu takmalarını istedim ne taktıklarını tam hatırlamıyorum ama 100 TL ücret aldılar en son kullanırken üstünde bir şeffaf plastik vardı o yırtıldı çıkardım altında koruyucu ekran yok mu bilmiyordum arkadaşım yok dedi direk ekran kırılmış dedi anlamadım.

Ücretsiz değiştirmemez miyim şimdi garantisi var ama ben düşürdüm.

Ücret istemeden değiştirirler mi garantisi hala var ama ben düşürdüm telefonu benim hatam olduğu için ücret istemezler mi?

Garanti varsa bedava.

Geri
Yukarı