iPhone 11 hala alınır mı?

Değil, bu kadar S20FE fanboyu, iPhone 11 haterı olmanıza gerek yok. İki cihazda birbirlerine yakın cihazlar, birinden diğerine geçince ekran dışında pek fazla bir şey kazanılmaz veya kaybedilmez.

Kendinizde yazmissiniz ya, pek bir şey kazanılmaz veya kaybedilmez o halde niye bile bile daha kotu panele gecsin?

Konuyu mu saptırıyorum? Attığın videonun sahibinden bahsediyorum, hadi S9 konusunu boş ver adam videoda bir önceki serinin rakibi olan Note 10 ile iPhone 11'i karşılaştırıyor :D Bu bile yeterli zaten, adamın çoğu videosunu izledim ve sosyal medya hesaplarından da takip ediyorum zaten.

iPhone 11'in düşük PPI eksiğini 10 inç tabletlerin PPI değerinin daha düşük olmasıyla bağdaştırıyor :D

Hakaret etmeden ve saygını bozmadan konuş, kendini küçük düşürmekten başka yaptığın bir şey yok bu durumda :)

O sahis ile tartismanizi onermem. Tuhaf bir bicimde haksiz cikinca surekli konuyu saptiriyorsun ya da anlamiyorsun yaziyor.

Allah Allah, öyle mi olmuş?🤔 S21 FE sahibi arkadaşımla şehir şehir gezip pek çok koşulda fotoğraf çektik, zoom ve makro çekim gibi konularda S21 FE benim iPhone 13'ün içinden geçti. Normal çekimlerde de çoğu zaman sorsan ben ayırt edemezdim. Ha FE ve normal S21'in kameraları farklıysa bilemem.
iPhone 11, video performansında S21 FE'den daha başarılı. Gece çekimlerinde arka kamerada 11 daha iyi.
Iki cihazda da makro yok zaten, onu anlamadım.
Zoom doğru. Bunların dışında renk doğruluğu ve ön kamerada video çekimlerinde S21 FE daha üstün.
iPhone 13 konusuna gelirsek insan çekimlerinde sorun var. Havuç gibi gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@Violet S bizzat gerçek hayat kullanıcı deneyimi yaşadım ben. Zaten arkadaşımla da telefonunu birlikte almıştık bizzat Teknosa'da kıyaslayarak. Mağaza kapanmak üzere olduğundan iki telefonu istediğimiz gibi elliyorduk 🤣 S21 FE, iPhone 11'e göre açık ara üstün gözüküyordu.

@Violet S bizzat gerçek hayat kullanıcı deneyimi yaşadım ben. Zaten arkadaşımla da telefonunu birlikte almıştık bizzat Teknosa'da kıyaslayarak. Mağaza kapanmak üzere olduğundan iki telefonu istediğimiz gibi elliyorduk 🤣 S21 FE, iPhone 11'e göre açık ara üstün gözüküyordu.
Açıkçası testlere göre konuşuyorum, iPhone 11 deneme fırsatım olmadı 🙁
Video konusunda bariz üstün ama diğer konular konusunda testlere göre dedim.
Mağaza kapanırken ilgilenmiyorlar mi rahat rahat uğraştınız? 😀

Açıkçası testlere göre konuşuyorum, iPhone 11 deneme fırsatım olmadı 🙁
Video konusunda bariz üstün ama diğer konular konusunda testlere göre dedim.
Mağaza kapanırken ilgilenmiyorlar mi rahat rahat uğraştınız? 😀
İlgileniyorlar, asıl ilgi o zaman oluyor. Zaten arkadaşım kesin alacağım modunda gittiği için satalım da para kazanalım diye yırtınıyorlar 🤣 Bu yüzden iyice kurcaladı orayı burayı. Video konusunda evet önde ancak o "güzelim" ekranı sağ olsun güzel video çekse de pek anlam ifade etmiyor. Bendeki 13'le yan yana kıyaslandığında renk solukluğu çok bariz kendini belli ediyordu.

İlgileniyorlar, asıl ilgi o zaman oluyor. Zaten arkadaşım kesin alacağım modunda gittiği için satalım da para kazanalım diye yırtınıyorlar 🤣 Bu yüzden iyice kurcaladı orayı burayı. Video konusunda evet önde ancak o "güzelim" ekranı sağ olsun güzel video çekse de pek anlam ifade etmiyor. Bendeki 13'le yan yana kıyaslandığında renk solukluğu çok bariz kendini belli ediyordu.
Orası öyle ekranı çok zayıf maalesef. Ekranı da iyi yapsalar zamanında S21 ile 11 yakın fiyatta iken 11 almama sebep olabilirdi.
S21 tercih etmiştim, hala da memnunum.
Peki 13 hala öyle mi? İnsan suratlarını anormal çektiğini söyleniyordu. Testlerde abarttıklari düzeyde olmasa da öyle olduğunu görmüştüm.

Merhaba şu anda S20 FE kullanıyorum aslında memnunum fakat iOS işletim sistemine geçmek istiyorum. Sosyal medyayı çok kullanıyorum, fotoğraf yükleme kalitesi Android işletim sisteminde optimize değil maalesef. Hep iOS bir cihaz kullanmak istedim nasip olmadı, bu sefer almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum. Telefonu sıfır alacağım ve 128 GB'lık modeli istiyorum Trendyol'da 23.750TL'ye buldum, daha uygun Türkiye garantili bir satıcı bulabilirseniz memnun olurum.

iPhone 11 bence alma tavsiye etmiyorum. Çünkü Eylül ayında iPhone 15 çıkıyor ve bu demek oluyor ki iPhone 11 yavaşlamaya başlayacak (birkaç yıl içinde en az 2 yılda yavaşlar) benim tanıdığım almıştı ben tavsiye etmedim ama aldı ve şu an pişman bence daha iyi telefonlar var o fiyata. Xiaomi Samsung Oppo bu markalara bakmanı tavsiye ederim (Apple bir yıldan sonra sen yeni telefon al diye 11'i yavaşlatacak bence pişman olma bu dediğim markalara bak)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı