iPhone 11 mi iPhone 13 mü?

kaanmarley77

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Şu an çalışıyorum ve Ekim'de üniversite açıldığında gideceğim. Evde kalıyorum. Size danışacağım şey telefon alacağım şu an 7 Plus kullanıyorum. Bende kamera hastalığı var o yüzden takığım iPhone. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Neyse uzatmadan asıl konuya geleyim. Eğer iPhone 13 alırsam parasız üniversiteme gideceğim yani ailemden alacağım. Ama 11 alırsam beni 3 ay idare edecek parayla gitmiş olacağım. 11-13 arasında kamera anlamında farklar var ve en önemlisi ise 11'in 2 yıllı güncelleme ömrü kaldı sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar selam. Şu an çalışıyorum ve Ekim'de üniversite açıldığında gideceğim. Evde kalıyorum. Size danışacağım şey telefon alacağım şu an 7 Plus kullanıyorum. Bende kamera hastalığı var o yüzden takığım iPhone. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Neyse uzatmadan asıl konuya geleyim. Eğer iPhone 13 alırsam parasız üniversiteme gideceğim yani ailemden alacağım. Ama 11 alırsam beni 3 ay idare edecek parayla gitmiş olacağım. 11-13 arasında kamera anlamında farklar var ve en önemlisi ise 11'in 2 yıllı güncelleme ömrü kaldı sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam 11 al kamera neredeyse aynı geri kalan parayı iyi değerlendir bana kalırsa farklı şeyler yap dayan bir süre.

İlla bu ikisi arasından derseniz iPhone 13. A15 çip ve ekran farkını gayet iyi anlayacaksınız. Ama üstte anlattıkları gibi güzel androidlerde var o paraya.

Daha farklı alternatifi de var. iPhone 12 alsanız ne kadar para kalıyor? Onunda ekranı 11'den çok daha iyi.

Hocam iPhone 13 ile S22 arasında bir seçim yaparsak 13 daha iyi değil mi her konuda.
Biri 24.400 TL diğeri 38.500 TL. Sizce doğru bir karşılaştırma mı? Üstüne S22 kişisel görüşe göre değişse de daha iyi bence. Yine de uyguladıkları efektler falan kişiye göre değişebiliyor. Gidip inceleyebilirsiniz YouTube'dan.

11 artık alınmaz ömrünü doldurma aşamasına girdi. 13 alıp parasız da kalmak istemiyorsan paşa paşa Android alabilirsin :)

Geri
Yukarı