iPhone 11 pil değiştirmek mi yeni telefon almak mı daha mantıklı?

aky87

Hectopat
İyi günler. 4 bine yakın para verip iPhone 11 pilini değiştirip kullanmak mı mantıklı yoksa 20 bine kadar sıfır başka bir telefon alıp kullanmak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende aynı durumdayım iPhone 11 var 5 yıldır kullanıyorum pili %76 da pili değiştirmek elzem bir durum güncellemede almıyor zaten o yüzden telefonu değiştireceğim 14 Pro falan düşünüyorum ama birkaç ay daha beklerim sanırım. Maddi durumuna göre el veriyorsa değiştir bekleme kanka.

2.elden satabilirseniz üstüne koyup S23 veya S23 FE gibi modelleri alabilirsiniz.

11i verip sıfır S24 almak.

Hocam iPhone 14 Pro ile karşılaştırılınca ne gibi farklar oluşur bir de şöyle diyeyim 12 yıldır iPhone kullanıyorum hayatımda hiç Samsung kullanmadım daha doğrusu Android.
Arkadaş içinde ön ayak olur konu.

Hocam iPhone 14 Pro ile karşılaştırılınca ne gibi farklar oluşur bir de şöyle diyeyim 12 yıldır iPhone kullanıyorum hayatımda hiç Samsung kullanmadım daha doğrusu Android.
Arkadaş içinde ön ayak olur konu.
S23 serisi iPhone 14 serisine, S24 serisi ise iPhone 15 serisine denk. Aradaki fiyat farkını verebiliyorsanız tercih meselesi lakin aradaki fiyat farkına değecek bir şey yok.

Geri
Yukarı