iPhone 12 alınır mı?

Zaten paranın kazanılması zor olan ülkemizde tek dayanağımız olan paramızın gitmemesi. IPhone'ları da değer kaybı az olduğu için tercih ediyoruz. Altınla arama yapılamıyor maalesef.

Sen bu mantık ile telefon satın almıyor, kiralıyorsun.

Düşük özellikli cihazı para ediyor diye tercih etmek saçma, kullanmak başka yatırım başka.

Aynen telefon kiralıyor da denebilir çünkü işime en çok yarayan bu.

Burada senin işine yarayan konu sahibinin işine yaramayabilir, herkesin ekonomik durumu farklı olduğu için kısa vadede ortalama bir performans yerine uzun vadede yüksek performans tercih edebilir.

Bunu anlamak için konu sahibine soru sorarak fikirlerini alabilir ya da konu içindeki mesajlardan analiz yapabiliriz.

iPhone 12 4 yaşında eski bir cihaz, performansı güzel ama teknolojisi günümüzdeki rakiplerinden geride kalıyor.

4 yaşındaki cihaza para bağlamak bana pek mantıklı gelmiyor, iki sene konu sahibi kullansa toplamda 6 yaşında bir telefon olacak. Galaxy S23 daha taze ve günümüzün teknolojilerini barındıran bir telefon.

Satmak istiyorsan altın al kardeşim, tek argümanın bu sanırım.

@sarp.16 S23 yapıştır geç.

Hangi amiral Android kullandıysam ya çekmecede duruyor ya da anneme veriyorum yarı para bile etmiyor satarken telefon modeli yükseltmek istediğimde sıfırdan para veriyorum altında alıyorum ben yatırım için zaten tek argümanım bu değil 30 yaşıma kadar hep Android kullandım ben. Ama bir Android'e 50-60000 verecek kadar zengin değilim. Aynı işi 15-20000 liralık bir Android'de görüyor.
İlave olarak bende hep iPhone gereksiz pahalı Android her konuda üstün diye bu zamana kadar kendime iskence etmişim kendimi avutmuşum. Seninde bigün iPhone kullanıp aydınlanmanı tavsiye ederim.

Sen bu mantık ile telefon satın almıyor, kiralıyorsun.

Düşük özellikli cihazı para ediyor diye tercih etmek saçma, kullanmak başka yatırım başka.
Düşük özellikli cihaz dediğin ile Samsung’un güncel amiral telefonu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda geçen yılki en tepe modeli

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Burada senin işine yarayan konu sahibinin işine yaramayabilir, herkesin ekonomik durumu farklı olduğu için kısa vadede ortalama bir performans yerine uzun vadede yüksek performans tercih edebilir.

Bunu anlamak için konu sahibine soru sorarak fikirlerini alabilir ya da konu içindeki mesajlardan analiz yapabiliriz.

iPhone 12 4 yaşında eski bir cihaz, performansı güzel ama teknolojisi günümüzdeki rakiplerinden geride kalıyor.

4 yaşındaki cihaza para bağlamak bana pek mantıklı gelmiyor, iki sene konu sahibi kullansa toplamda 6 yaşında bir telefon olacak. Galaxy S23 daha taze ve günümüzün teknolojilerini barındıran bir telefon.

Hocam durumu çok iyi olan zaten buraya hangisini alayım diye sormaz, gider bir tane alır beğenmezse çöpe atar bir daha alır.

S23 iPhone 12'ye göre hangi teknolojileri barındırıyor açıklasana bi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı