iPhone 12 için kılıf ve kırılmaz cam önerisi

serkan60

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Cihazım için kılıf ve kırılmaz cam almak istiyorum da önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba @serkan60,
Şu an iPhone 12 için kullanıp memnun olduğum birkaç üründen bahsetmek istiyorum.
Öncelikle kırmızı Zebana Design Silikon kılıfını geçen mart ayında (116.95₺'ye) almıştım. Çok hoş ve şık durduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Kadifemsi hissi ve yumuşaklığı ile göz alıyor diyebilirim. Farklı renk seçenekleri de mevcut.

Birkaç görsel;
IMG_4544.JPG

IMG_4549.JPG

IMG_4550.JPG

Şimdi kullandıklarım ise;

Kılıf ve ekran koruyucuları.
Yurt dışı seyahatinde (Hindistan'da iken) almıştım.

Tek kelime ile Gear4 NEO Hybrid Crystal kılıfı ile Diamond Section Tempered Glass ürününü tavsiye ederim.

Koruyucu cam hem tam kaplama yapıp hem de 5D olduğundan kenarları ele takılmıyor.
YD'deki dükkan sahibi birkaç iyi koruyucu varken bunu önermişti ve iyi ki almışım diyorum.
Kılıf için de pek bir şey söylemeye gerek yok, üstüne 2 defa yarım metreden elimden düşürdüm hiçbir şey olmadı.

Aşırı memnun kaldığım ve gittiği kadar kullanacağım ürünlerdir. Ve telefona da çok hoş hava katıyor.

Bu ürünlerin nette birkaç linki var ama Trendyol'da şu linki buldum. Bendeki ekran koruyucu ile aynısına benziyor.

Biraz fazla uzattım sanırım ama memnuniyetimi sunmak istedim :)

IMG_1511.jpg
IMG_1512.jpg
IMG-20240220-WA0013.jpg
WhatsApp Görsel 2024-02-20 saat 14.56.24_b5cfc7fe.jpg
IMG-20240220-WA0011.jpg
468ea4bd-75ba-46b3-9d45-d830736a636d.jpg
2d27ade4-74c6-4ac1-ba86-578a25c9a082.jpg

Ekran görüntüsü 2024-02-20 152524.png

Merhaba @serkan60,
Şu an iPhone 12 için kullanıp memnun olduğum birkaç üründen bahsetmek istiyorum.
Öncelikle kırmızı Zebana Design Silikon kılıfını geçen mart ayında (116.95₺'ye) almıştım. Çok hoş ve şık durduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Kadifemsi hissi ve yumuşaklığı ile göz alıyor diyebilirim. Farklı renk seçenekleri de mevcut.

Birkaç görsel;

Şimdi kullandıklarım ise;

Kılıf ve ekran koruyucuları.
Yurt dışı seyahatinde (Hindistan'da iken) almıştım.

Tek kelime ile Gear4 NEO Hybrid Crystal kılıfı ile Diamond Section Tempered Glass ürününü tavsiye ederim.

Koruyucu cam hem tam kaplama yapıp hem de 5D olduğundan kenarları ele takılmıyor.
YD'deki dükkan sahibi birkaç iyi koruyucu varken bunu önermişti ve iyi ki almışım diyorum.
Kılıf için de pek bir şey söylemeye gerek yok, üstüne 2 defa yarım metreden elimden düşürdüm hiçbir şey olmadı.

Aşırı memnun kaldığım ve gittiği kadar kullanacağım ürünlerdir. Ve telefona da çok hoş hava katıyor.

Bu ürünlerin nette birkaç linki var ama Trendyol'da şu linki buldum. Bendeki ekran koruyucu ile aynısına benziyor.

Biraz fazla uzattım sanırım ama memnuniyetimi sunmak istedim :)

cok teşekkürlerr bakıyorum

Geri
Yukarı