iPhone 12 kaç TL eder?

• Konuyu başlatan Lyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 996

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone 12 128 GB sahibiyim siyah renk yurt dışı cihaz kaç TL'ye satabilirim acaba? 2-3 kasada kılcal cizik var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. iPhone 12 128 GB sahibiyim siyah renk yurt dışı cihaz kaç TL'ye satabilirim acaba? 2-3 kasada kılcal cizik var.

20 bin TL kayıt ücreti var kimse almak istemez Max 5 bine satarsın.

Fakat parça niyetine karlı satabilirsin.

Yani telefon kayıtlı olsaydı eğer uzun ömürlü olurdu 2-3 yıl sonra normal Türkiye cihazının 2-3 bin altına dahi satardın. Fakat kimse şu an 20 bin lira kayıt ücreti vermez. 14 Pro Max olsa verirler ama 20 bine millet 12'yi Türkiye cihazı da bulur yani. Ben 14 Pro Max kullanıyorum zam gelmeden 6 bine hemen yaptım kaydımı telefonu 25 bine aldım şimdi 87 oldu. Piyasanın 3 5 altına versem satılır kayıt için 2 yıllık zamanı bitip tüm hatlara açılınca. Sizde keşke böyle düşünseydiniz ama sağlık olsun. Yapabileceğiniz en iyi şey her yeni yılda bir 8 ay açılıyor telefon SIM 1 ve SIM 2 olarak. 8 ay boyunca normal kullanır yılın kalan 4 ayı ise bir tane de iPhone 5S ya da 6 alırsınız iki telefonu birbirine bağlarsınız aynı iCloud hesabı da açık olursa TR cihazı olan 5S ve 6 ya gelen aramalar iPhone 12'ye de gelir kalan 4 ay 2 telefon taşır ama 12'yi bu şekilde kullanırsınız anca böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı