iPhone 12 mini alınır mı?

Bütçe
16000
13 mini sıfır olarak bakacağım ama sarı sitede işte riskli sıkıntı geliyor diye insan tereddüt ediyor resmi yerden alsam daha mantıklı gibi bir hissiyat veriyor. Yenilenmiş neden bu kadar sevilmiyor peki 2. el daha mantıklı geliyor bilgim olmadığı için soruyorum yanlış düşünüyor olabilirm.

Hocam oradan bakıp kendi ilinizdeki satan birine giderek alacaksınız zaten sıfır da olsa. Ve de 13 mini üretimi duran model artık sıfırı bilindik sitelerde karaborsa o yüzden orayı önerdim. Yenilenmiş cihazda parçalar yan sanayi parçalarla değişir. Bir IPhone'un da batarya harici yan sanayi hiçbir şeyi olmaması lazım paranıza yazık olur gerçek bir iPhone deneyimi yaşayamazsınız satmak da zor ayrıca dedikleri gibi. 2. el alırsanız da 3U Tools programı ile cihazda ne değişmiş, hangi işlemleri görmüş öğrenebilirsiniz. Malına güvenen sizin bakmanıza izin verir zaten. Benim tavsiyem bütçe sıfıra yetmiyorsa 2. el faturalı ilk sahibinden birinden 3U Tools ile yoklayarak cihazı almanız olacaktır. Dediğim program çok kapsamlı gösteriyor ne var ne yok değişen parçaları vs.

Dandik Cihaz? Dimensity 1080 kullanıyor +8 gb ram sorunu nedir acaba bu cihazın?
Kardeşimde vardı 2 gün kullanma fırsatım olmuştu. Arla plastiği elde tutuş hissiyatı dandikti. Sanki plastiği içine göçüyor gibi hissettiriyordu. Ayrıca cihaz çok ısınıyor ve çok uygulama açık olunca arada takılıyor. Önermiyorum. Ayrıca loş ışıkta berbat fotoğraf çekiyor.

Kardeşimde vardı 2 gün kullanma fırsatım olmuştu. Arla plastiği elde tutuş hissiyatı dandikti. Sanki plastiği içine göçüyor gibi hissettiriyordu. Ayrıca cihaz çok ısınıyor ve çok uygulama açık olunca arada takılıyor. Önermiyorum. Ayrıca loş ışıkta berbat fotoğraf çekiyor.
Hocam Bende Redmi Note 12S alacağım galiba iş görür mü?

Geri
Yukarı