iPhone 12 mini camı nerede tamir ettirilir?

BulgarUmut

Hectopat
Yer
İstanbul
Dostlar iPhone 12 mini cihazımın ekranı çatladı. FPPRO gibi yerde tamir ettireyim mi, güvenilirler mi? Önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca ne kadar maliyet çıkar?

Apple kendi servisinde 5000 lira fiyat veriyor.

Dostlar iPhone 12 mini cihazımın ekranı çatladı. FPPRO gibi yerde tamir ettireyim mi, güvenilirler mi? Önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca ne kadar maliyet çıkar?

Apple kendi servisinde 5000 lira fiyat veriyor.

FPPRO güven vermiyor değil ancak fiyat olarak tuzlu şikayetler vardı bununla alakalı ben bizzat gitmedim zaten iPhone kullanmıyorum. Ancak en azından iyi bir servisleri var gibi gözüküyor. Ancak Apple servisi kadar tuzlu olacağını sanmıyorum. Öyle olursa saçma bir servis olurdu zaten.

FPPRO güven vermiyor değil ancak fiyat olarak tuzlu şikayetler vardı bununla alakalı ben bizzat gitmedim zaten iPhone kullanmıyorum. Ancak en azından iyi bir servisleri var gibi gözüküyor. Ancak Apple servisi kadar tuzlu olacağını sanmıyorum. Öyle olursa saçma bir servis olurdu zaten.

Peki orijinal ekran mı kullanıyorlar? Sitesibde 3000 lira fiyat yazıyor Apple ise 6000.

Hiçbir özel servise güvenmem, direk Apple teknik servise yollarım. Ne parça çalınır ne de sahte cam takılır kafam rahat olur bu arada önemli bir şey ekleyeyim, Apple'dan başka hiç kimse orijinal parça kullanmaz ki kullanacağım diye ucuz mal taktırırsanız. Ekranda takılmalar olur.

Peki orijinal ekran mı kullanıyorlar? Sitesibde 3000 lira fiyat yazıyor Apple ise 6000.

Her parçası orijinal diye reklam yapıyorlardı. Ona güvenerek cevap vermek zor. Fiyat olarak dediğim gibi ucuz olacaktır elbette Apple servisine göre o yüzden şansınızı deneyin. Zaten illaki belli edecektir. Ha bu arada batarya konusunda kesinlikle kendilerinin de dediği gibi orijinal ürün kullanmıyorlar. Ancak sizin batarya ile işiniz olmadığı için sorun olacağını sanmam. Aslında diğer arkadaşın dediği gibi güven ve sağlamlık açısından kendi servisinde yaptırmak daha iyi olacaktır. Ne yazık ki tuzlu ancak iPhone zaten başlı başına tuzlu telefon.

Her parçası orijinal diye reklam yapıyorlardı. Ona güvenerek cevap vermek zor. Fiyat olarak dediğim gibi ucuz olacaktır elbette Apple servisine göre o yüzden şansınızı deneyin. Zaten illaki belli edecektir.

Orijinal ve yan sanayi arasında ne fark olur ayrıca değişecek yer sadece dokunmatik ekran mı? Yoksa altatki ekran mı?

Bence Apple da tamir ettirin. En azından orijinal parça takıldığından iyi işçilik yapıldığından emin olursunuz. Bütün tamirciler parçalarına orijinal diyor. Aynen hepsi orijinal.

Yeni konular

Geri
Yukarı