Çözüldü iPhone 12 Pro Max yandaki yer nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler bugün iPhone 12 Pro Max'imi kaplarken yan tarafında değişik bir şey olduğunu fark ettim internetten araştırdım fakat bir sonuç bulamadım içinizde bunun ne işe yaradığını bilen var mı acaba?

20220430_131201.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
"The reason for the gray oval-shaped hole in the side of your iPhone 12 or iPhone 12 Pro is that ultra-fast, mmWave 5G is easily blocked by hands, clothes, and especially metal phone cases. The oval hole underneath the power button is a window that allows 5G signals to pass through the case."

Türkçesi;
iPhone 12 veya iPhone 12 Pro'nuzun yan tarafındaki gri oval şekilli deliğin nedeni, ultra hızlı mmWave 5G'nin eller, giysiler ve özellikle metal telefon kılıfları tarafından kolayca engellenmesidir. Güç düğmesinin altındaki oval delik, 5G sinyallerinin kasadan geçmesine izin veren bir penceredir.

Kaynak;
"The reason for the gray oval-shaped hole in the side of your iPhone 12 or iPhone 12 Pro is that ultra-fast, mmWave 5G is easily blocked by hands, clothes, and especially metal phone cases. The oval hole underneath the power button is a window that allows 5G signals to pass through the case."

Türkçesi;
iPhone 12 veya iPhone 12 Pro'nuzun yan tarafındaki gri oval şekilli deliğin nedeni, ultra hızlı mmWave 5G'nin eller, giysiler ve özellikle metal telefon kılıfları tarafından kolayca engellenmesidir. Güç düğmesinin altındaki oval delik, 5G sinyallerinin kasadan geçmesine izin veren bir penceredir.

Kaynak;

Çözüm
Konuyu hortlatmak istemezdim fakat bu 5g anteni 13 pro max cihazda bulunmaması normal mi , yada aldındığı ülkeye göre değişiklik olur mu ?

Geri
Yukarı