iPhone 12 radyasyon sorunu düzeltildi mi?

efeyj

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam iPhone 12'nin radyasyon sorunu düzeltildi mi acaba iPhone almayı düşünüyorum 11 artık cok eski geliyor 13 de çok pahalı en ortası 12 dedim 11'den iyi mi sizce alınır mı? 13'e param yetmiyor.

Arkadaşlar selam iPhone 12'nin radyasyon sorunu düzeltildi mi acaba iPhone almayı düşünüyorum 11 artık cok eski geliyor 13 de çok pahalı en ortası 12 dedim 11'den iyi mi sizce alınır mı? 13'e param yetmiyor.

Gayet alınır hocam ben 11 alırken (sıfır aldım) 22.500'di 11. o zaman 12 29-30k arasıydı 64 GB olan modelleri ancak şu anda 25'e kadar düştü bence alınabilir.

Gayet alınır hocam ben 11 alırken (sıfır aldım) 22.500'di 11. o zaman 12 29-30k arasıydı 64 GB olan modelleri ancak şu anda 25'e kadar düştü bence alınabilir.
Bende 12 mini kullanıyorum gayet memnunum aynı fiyata tabi daha iyi androidler olabilir ama 12 almayı düşünüyorsanız alınır.

iOS cihazlar içinde en taban idare edecek cihaz. Alınabilir de Android düşünmez misiniz?

Aynı fiyata çok daha güzel androidler var aslında ancak illa alacağım diyorsanız iyi cihazdır iPhone 12 alınabilir.

Bende 12 mini kullanıyorum gayet memnunum aynı fiyata tabii daha iyi Android'ler olabilir ama 12 almayı düşünüyorsanız alınır.

Hocam ben kücük telefonları seviyorumda mecbur 11 aldım herkes 12 mini için pil sorununu öne çıkardı kendı konum değil lakin sırf bunun için konu açmayada değmez piliniz ne kadar süre gidiyor ve saglık kaç?

Evet hocam iPhone 11 ile aynı fiyatta neredeyse ben sadece radyasyon sorunu yüzünden endişeleniyorum ama yazılım güncellemisyle birlikte ortadan kalktı diyorlar.

Evet hocam iPhone 11 ile aynı fiyatta neredeyse ben sadece radyasyon sorunu yüzünden endişeleniyorum ama yazılım güncellemisyle birlikte ortadan kalktı diyorlar.

Hocam emin olmamakla beraber bende öyle bir haber gördüm ilk çıktıgı zamanki kadar bir radyasyonu oldugunu sanmam düzeltmişlerdir.

Geri
Yukarı