iPhone 12 şarj etmiyor

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu ikinci el aldim, adaptor orijinal ama kablo degil gibi. Sıkıntı cikariyor, orijinal kabloya 620₺ vermek mantikli mi? Bazen şarj etmiyor kablo, gec ediyor vb.

İkinci el satış sitelerinde fazladan şarj kablolarını daha uygun fiyattan satışa koyuyorlar. Ama alırken ürünün orijinal olmazına dikkat etmekte fayda var.

Telefonu ikinci el aldim, adaptor orijinal ama kablo degil gibi. Sıkıntı cikariyor, orijinal kabloya 620₺ vermek mantikli mi? Bazen şarj etmiyor kablo, gec ediyor vb.
Bir aralar "Orijinal olmayan şarj kabloları daha yavaş şarj edecek." diye bir şeyler dönüyordu etrafta. Onu yaşıyor olabilirsiniz.

Dengesiz akım sağlıyordur. Bende orijinal kullanmıyorum bazen çok yavaş şarj ettiği oluyor. Çıkarıp tekrar takınca düzeliyor. Sarjı taktığınız zaman ses duyana kadar telefonu hareket ettirmeyin.

Dengesiz akım sağlıyordur. Bende orijinal kullanmıyorum bazen çok yavaş şarj ettiği oluyor. Çıkarıp tekrar takınca düzeliyor. Sarjı taktığınız zaman ses duyana kadar telefonu hareket ettirmeyin.

Sorunum buna benzer.

Telefonu yeni mi aldın.
Sahibinden yani.

Telefoncudan ama tanidik.

620₺ versem mi? Aradayim.

Belkide telefonun şarj başının girdiği yer kirlenmiştir temiz mi?

Temiz hocam.

Adaptör orijinal ise sorun değil. 20W destekleyen Mcdodo, Spigen, Baseus, Anker, ttec vb. gibi markaların kablolarını alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı