iPhone 12 vs yurt dışı iPhone 14 Pro

Rugzorimed

Decapat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
2-3 ay sonra yani ağustos ayında iOS bir cihaza geçmek istiyorum. Android kullanmaktan sıkıldığım için herhangi bir Android telefona yönelmek dahi istemediğimden dolayı önümde iki seçenek var.

Yurt dışı 14 Pro almak mı? Yurt içi 12 almak mı daha iyi olur? Ayrıca kalan 4 ay 7 Plus vb. telefonlarla idare edebilirim diye düşünüyorum.

Vallahi kanka bende yurt dışı 14 Pro Max alayım diyorum ama yurt dışı olunca parçaları da yurt dışı oluyormuş batarya yı bile yurt dışı da taktirabiliyorsun yani TR de takilmiyormus gibi şeyler okudum izledim nasıl yapsam bilemedim.

Vallahi kanka bende yurt dışı 14 Pro Max alayım diyorum ama yurt dışı olunca parçaları da yurt dışı oluyormuş batarya yı bile yurt dışı da taktirabiliyorsun yani TR de takilmiyormus gibi şeyler okudum izledim nasıl yapsam bilemedim.
Bende ilkkez senden duydum o batarya olayını. Ama kulağa saçma geliyor bence öyle bir durum yok.

Şu an alırsanız 16 ay kesintisiz kullanabileceksiniz ama 16 ay sonra 4 aylığına ara vermeniz gerekecek. Şahsen alınabilir 16 ay sonrasını şimdi düşünmeye gerek yok gibi.

Şu an alırsanız 16 ay kesintisiz kullanabileceksiniz ama 16 ay sonra 4 aylığına ara vermeniz gerekecek. Şahsen alınabilir 16 ay sonrasını şimdi düşünmeye gerek yok gibi.
Evet haklısınız hocam sadece yeni yıl olunca devlet tarafından bir yasa değişikliği olma ihtimali var mı?

Knk onu bı arastır hem bende öğrenmis olurum cünki bende 14 pro max almayı düşünüyorum
Evet sanırım apple yurt dışı cihazlarda pil değişimi yapmıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı