İphone 13 ayarlar kendi kendine değişiyor

Tuntuna

Yoctopat
Daha fazla  
ıphone 13 yeni aldım. bir zaman sonra denetim merkezinden ses ve parlaklık ayarı yaparken bir anda kendi kendine yükselip alçalıyor. parmağımı yavaş hareket ettirsem bile kendi kendine yükselip alçalıyor. kilit ekranında spotify dan müziği ileri sararken de aynısı oluyor. anlık olarak bir anda kendi kendine ileri sarıp geri sarıyor .apple destek ile görüştüm kontrol ettiler telefonunuzda herhangi bir sıkıntı yok dediler. Ama cok sinir bozucu bir durum ve ilk defa böyle bir hatayla karşılaştım resetledim yine aynı var mı bir bilgisi olan?

Ekran parlaklığında normal ama hafif kısılıp artması. Ortam ışına göre ayarlıyor. Diğerlerini bilmiyorum.

iPhone 13 yeni aldım. Bir zaman sonra denetim merkezinden ses ve parlaklık ayarı yaparken bir anda kendi kendine yükselip alçalıyor. Parmağımı yavaş hareket ettirsem bile kendi kendine yükselip alçalıyor. Kilit ekranında Spotify'dan müziği ileri sararken de aynısı oluyor. Anlık olarak bir anda kendi kendine ileri sarıp geri sarıyor. Apple destek ile görüştüm kontrol ettiler telefonunuzda herhangi bir sıkıntı yok dediler. Ama cok sinir bozucu bir durum ve ilk defa böyle bir hatayla karşılaştım resetledim yine aynı var mı bir bilgisi olan?

Parlaklık otomatik parlaklık ve Instagram'da HDR içerikli videolardan dolayı olur. Otomatik ses için ise Ayarlar> Erişilebilirlik> Ses/Görsel> Kulaklık Kolaylıkları'na bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı