iPhone 13 iade edip uygun fiyattan tekrar alınır mı?

dexoon

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar 18 Aralık zammıyla birlikte 21.500 TL'ye aldığım iPhone 13 telefonumu iade etmeyi düşünüyorum.
Aldığım gün kur 18 iken ertesi sabah kur 12'ye indi ve bu iniş beni çok sarstı çok fazla zarar ettiğimi düşünüyorum şu an iPhone 13 Trendyol Amazon vs. sitelerde 17.300 TL'den satılıyor arada 4.200 TL fark var bu çok fazla gözüme batmaya başladı sizce ne yapmalıyım?
Bu arada bileniniz varsa aydınlatırsa sevinirim ( Apple elden iade alıyor mu? )

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraştığına değmez. İnsanlar o gece ne kadar büyük paralar kaybetti bir bilsen :D

Tabii orası öyle bir günde 21.500 TL'den 3 gün sonra tekrar 17.300 TL seviyelerine inince insan ister istemez iade edip uygun fiyattan tekrar almak istiyor. Korkuyorum da sonuçta para iadesi vs. 14 gün sürecek o esnada tekrardan yükselme ihtimallerini de göz önünde bulundurmak gerek.

Telefonu nereden aldın?

Zorlu Center Apple mağazası elden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şansınızı deneyin ama büyük ihtimalle kabul edimeyecek. Zira bu ülkede bu durumda olan tek kişi siz değilsiniz. Ve karşınızdaki firma uluslarası büyük bir firma mahallenizdeki telefoncu dayı değil.

Tabii orası öyle bir günde 21.500 TL'den 3 gün sonra tekrar 17.300 TL seviyelerine inince insan ister istemez iade edip uygun fiyattan tekrar almak istiyor. Korkuyorum da sonuçta para iadesi vs. 14 gün sürecek o esnada tekrardan yükselme ihtimallerini de göz önünde bulundurmak gerek.

Zorlu Center Apple mağazası elden.
İnternet sitesinden almış olsaydınız iade olurdu ama mağazadan alındığında bilemiyorum. Belki Apple o çok övülen müşteri memnuniyetini haklı çıkarır ve iade alır. Şansınızı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı