iPhone 13 Pro Max vs 14 Pro

tonykrmn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. iPhone 13 Pro Max almayı düşünüyorum fakat içimden de diyorum 14 Pro mu alsam(Max alamam o kadar bütçem yok maalesef)? Kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım? Bir de sizce eğer 13 Pro Max alacaksam hemen mi almalıyım yoksa 14'ler piyasaya sürülürse fiyatlar biraz düşer mi? Teşekkürler şimdiden.

Depolama sıkıntı olmayacaksa neredeyse aynı fiyata denk geliyorlar. Hepsi bir yana o parayla telefon alınması taraftarı değilim. Samsung gibi çok daha uygun alternatifler varken bunu almak anca gösteriş işi olur.

Arkadaş bir soru sormuş iki cihazdan hangisi diye verilen cevaplar; yok ben olsam şöyle yapardım, yok neden bir telefona bu kadar para veriyorsunuz onu sorgulardım, yok gösteriş işi olur...

Soru sormuş sadece iPhone 13 Pro Max mi iPhone 14 Pro mu bu kadar basit. Ver cevabı geç ya da yazma bir şey görmezden gel devam et.

Karşı tarafı bilemezsiniz ki belki 5 yılda bir telefon değiştiriyor ve Apple eko sistemini daha çok seviyor. Ya da durumu var teknolojiyi takip etmeyi seviyor parasını da buna harcıyor. Belki daha önce bir çok markayı denedi şimdi de Apple cihazı denemek istiyor.

Sorunuzun cevabına gelecek olursak ben şahsen iPhone 14 Pro'yu seçerdim. Yeni yenidir.

@Lehibeny He, zaten telefonu da ben alıyorum değil mi? Saçma saçma, gereksiz yorumlar yazmadan önce konuyu beyninle incele. Alır ya da almaz bu onun tercihi. Ben piyasadaki alternatifleri sunuyorum. O fiyata 2 tane Samsung Galaxy S22 geliyor ama sonra Sebastian Vettel gelip ergence bir mesaj yazıyor. İyi ki emekli olmuşsun.

He, zaten telefonu da ben alıyorum değil mi? Saçma saçma, gereksiz yorumlar yazmadan önce konuyu beyninle incele. Alır ya da almaz bu onun tercihi. Ben piyasadaki alternatifleri sunuyorum. O fiyata 2 tane Samsung Galaxy S22 geliyor ama sonra Sebastian Vettel gelip ergence bir mesaj yazıyor. İyi ki emekli olmuşsun.

Verdiğiniz tavsiyelere önce kendiniz uymalısınız bence. Konu sahibi arkadaş 40.000 TL bütçe ile telefon alacağım ne önerirsiniz dememiş. Karar vermiş iPhone 13 Pro Max ya da iPhone 14 Pro alacak bunlardan hangisini seçeyim diyor.

Siz kalkmış yok şunu alırım, yok bunu alırım, yok gösteriş olur, yok bilmem ne...

Forumda öyle bir konu var sanırım iPhone vs Samsung tarzında gidin orada yazın yazacağınızı böyle konular altında "Gereksiz Yorumlar" yazmayın.

Verdiğiniz tavsiyelere önce kendiniz uymalısınız bence. Konu sahibi arkadaş 40.000 TL bütçe ile telefon alacağım ne önerirsiniz dememiş. Karar vermiş iPhone 13 Pro Max ya da iPhone 14 Pro alacak bunlardan hangisini seçeyim diyor.

Siz kalkmış yok şunu alırım, bunu alırım yok gösteriş olur, yok bilmem ne. Forumda öyle bir konu var sanırım iPhone vs Samsung tarzında gidin orada yazın yazacağınızı böyle konular altında "Gereksiz Yorumlar" yazmayın.
Farkındaysan ilk mesajımın başında depolamayı sıkıntı etmeyecekse ikisinin de hemen hemen aynı fiyata denk geldiğini belirtmişim." Git gözlük al" mı diyeyim, bilemedim şimdi. Sonrasında kendi yorumumu ekledim ki buna ne sen ne de bir başkası karışabilir. Gelmiş burada duyar kasıyor bize.

Farkındaysan ilk mesajımın başında depolamayı sıkıntı etmeyecekse ikisinin de hemen hemen aynı fiyata denk geldiğini belirtmişim." Git gözlük al" mı diyeyim, bilemedim şimdi. Sonrasında kendi yorumumu ekledim ki buna ne sen ne de bir başkası karışabilir.

Ben de onu diyorum işte kendiniz ile çelişiyorsunuz. Gereksiz yorumlar yapmayın beyniniz ile okuyun diyorsunuz sonra da kendi yorumumu yaptım diyorsunuz.

Diyorum ki; konu sahibi karar vermiş zaten iPhone 13 Pro Max ya da iPhone 14 Pro alacak hangisini seçeyim diyor ilk yazdığınız cevapta ilk cümlenize kadar harika bir cevap sonrasında ise gerek yok, gösteriş olur, şunu al şu daha iyi gibi şeyler "GEREKSİZ MESAJ" oluyor sizin tabiriniz ile.

Ayrıca gözlük lazım cidden gösteriş olmayan sizce hangi markayı tercih etmeliyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı