iPhone 14 beklemeye değer mi?

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar 13 almayı düşünüyorum lakin yeni model çıkmasına az bir süreç kaldı. Fiyat olarak da yüksek ihtimalle yine aynı fiyat üzerinden baz alınacak beklemeye değer mi?

Aynı fiyat üzerinden baz alınması doğru değil diye düşünüyorum. iPhone 13 bile 21 bin TL etiketi varken iPhone 14 bu fiyattan satılmaz. 13 Pro veya Pro Max ile yakın olabilir fakat 13 ile değil. iPhone 13 800$'dan işlem görüyorken İphone 14'ün satış fiyatı minimum 900$ olması bekleniyor. Soruya gelecek olursak vitrinlerde görmemize 3 ay gibi bir süre kaldı. Bekleyip beklememek bütçenize bağlı.

Aynı fiyat üzerinden baz alınması doğru değil diye düşünüyorum. iPhone 13 bile 21 bin TL etiketi varken iPhone 14 bu fiyattan satılmaz. 13 Pro veya Pro Max ile yakın olabilir fakat 13 ile değil. iPhone 13 800$'dan işlem görüyorken İphone 14'ün satış fiyatı minimum 900$ olması bekleniyor. Soruya gelecek olursak vitrinlerde görmemize 3 ay gibi bir süre kaldı. Bekleyip beklememek bütçenize bağlı.
11 den bu yana tüm çıkan modeller 799$ üzerinden çıkıyor 14 çıktığı zaman 13 fiyatı bi miktar gerileyip 1,2 bin lira fark olur diye düşünüyorum aralarında çok uçuk bir şey olmaz zannetmem

Geri
Yukarı