iPhone 14 Pro Max yavaş şarj oluyor

Hocam aynı gün kardeşime aldığımız kablo ve adaptör takılı şuan üstelik hiçbir ayarı da değiştirmedim tam vakit tutmadım fakat max 30 dk geçmiştir şarj 18 den 48 e geldi. Ya prizde ya adaptörde vs sorun var birkaç şarj edişe öğrenip güncelleme geçicem

Arkadaşlar telefonun kutusundan çıkan kablo yavaş şarj etmekte. Son 1 kez daha deneyeceğim ama %99 kutudan çıkan kabloda sorun, çünkü adaptörü vs değiştim kablo aynı iken yine yavaş şarj etti fakat kabloyu değişince hızlı şarj oldu. Telefonu da mediamarktan aldım bu kabloyu değiştirme şansım var mı acaba veya nasıl işlem yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

Apple destek ile iletişime geçin uzaktan kontrol edebiliyorlar donanımsal arıza olup olmadığını.
Bunu denemedim elimde test etmek için farklı kablo ve adaptör olduğu için bi öyle deniyim dedim ve sorunu buldum ama bilgi için teşekkürler lazım olduğunda denerim

Merhaba, iPhone 14 Pro Max cihazım 4-5 saatte %20'lerden %80-90'lara geliyor. Şarj kablosu cihaz kutusundan çıkan kablo, adaptör ise MediaMarkt'tan alınma 20W adaptör. İnternetten baktığımda 1-2 saatte Full olmalı diyor. Fakat cihazım o kadar hızlı dolmuyor. Bu normal mi acaba?

Merhaba,

Zaman kaybetmeden servise başvurmanız mantıklı olacaktır.

İyi sosyaller dilerim.

Geri
Yukarı