iPhone 14 şarj kaç saat dayanır?

Kullanım şartlarınız da önemli. Parlaklık düzeyi, arka plan aktivitesi vs.
her şeyin iyi kötü açık olduğu durumda ve aralıksız oynayacaksanız 4 saat en fazla gider. Oyun ağır bir oyunsa bu süre ona göre azalır.

Parlaklik kisik kullanıyorum arka planda hiçbir şey calismiyacak oyunda ortalama.

Kullanım şartlarınız da önemli. Parlaklık düzeyi, arka plan aktivitesi vs.
Her şeyin iyi kötü açık olduğu durumda ve aralıksız oynayacaksanız 4 saat en fazla gider. Oyun ağır bir oyunsa bu süre ona göre azalır.
zaten apple 20 saat calisma suresi var demis gunde 2 1.5 saat oynarim ara sira kalir bana 18 17.5 saat sosyal medya 2.3 saat desek kalir 15.5 ordanda youtube desek baya kalir gibi bucuklu rakamlar vermemin sebebi ortalama olarak sistemde kendini calistirirken harcasa 10 saat kalir geriye

4 saat gidebilir. Pubg gibi ağır oyunsa 3 saati zor bulur.
pubg yaz aylarinda oynuyorum arkadaslarim ile sık gorustugumde

zaten apple 20 saat calisma suresi var demis gunde 2 1.5 saat oynarim ara sira kalir bana 18 17.5 saat sosyal medya 2.3 saat desek kalir 15.5 ordanda youtube desek baya kalir gibi bucuklu rakamlar vermemin sebebi ortalama olarak sistemde kendini calistirirken harcasa 10 saat kalir geriye
Sen o Apple'ın dediğine bakarsan hiç alma. O 20 saatler falan cihaz en hafif yoğunluktayken, sıcaklıklar belli bir seviyedeyken falan test ediliyor. Ben sana olan durumu söyledim. Beklentini buna göre tutmalısın. Oyun oynamazsan da 7 saat falan ekran süresi alabilirsin en fazla gündelik kullanımda.

Sen o Apple'ın dediğine bakarsan hiç alma. O 20 saatler falan cihaz en hafif yoğunluktayken, sıcaklıklar belli bir seviyedeyken falan test ediliyor. Ben sana olan durumu söyledim. Beklentini buna göre tutmalısın. Oyun oynamazsan da 7 saat falan ekran süresi alabilirsin en fazla gündelik kullanımda.
yani iyi mi kotumu amacim zaten telefon donmasin adam gibi oyunu oynatsin yeter guncel telefon olsun bide

Her telefonun şarj süresi o kişinin kullanımına bağlıdır. Kiminin şarjı 1 gün çok rahat gidiyorken, kimininki de yarım günü bile zor görebiliyor. Yani bu biraz da senin o telefonu nasıl kullandığınla alakalı bir durum.

Son düzenleme:
yani iyi mi kotumu amacim zaten telefon donmasin adam gibi oyunu oynatsin yeter guncel telefon olsun bide
Oyunu oynatır adam gibi merak etme. 14 yerine 2. el 13 Pro veya düz 13 almalısın. Düz 13 alırsan aynı telefonu ucuza almış olursun 13 Pro alırsan çok daha ekran ve kamera kısmında iyi telefona sahip olursun. 14, fazladan 2GB RAM ile gelen bir 13.

Geri
Yukarı