IPhone 15 ailesi: Bu sefer olmuş mu?

Eee bizden hızlısı mezarda. 😁

Ülkemiz açısından evet ama yurt dışında kolayca erişebiliyorlar hocam yine de. Trade-in diye bir olay var. Adam veriyor 14 Pro Max'i 100 dolar daha ekleyip 15 Pro Max alıyor. Her sene model değiştirenler var bu yöntemle. Keşke TR'de de böyle seçenekler olsa.

Yine aralarında bir zaman farkı olacağı için hocam S24 herhalde mantıken daha iyi olmalı. Yani aslında bu akıllı telefon savaşlarında net bir galip yok. Sen iyisini yaparsın gelir başkası daha iyisini yapar sonra sende daha iyi yaparsın. Bu böyle döngüde gider.
Ekran 120Hz ya da en azından 90Hz olsa ve fiyatı daha uygun olsa çok iyi olacaktı. Apple maalesef inatçı bir firma. 16 serisinde komple 120Hz görmeyi diliyorum. Ayrıca maalesef Apple bölgesel fiyatlandırma yapmıyor.

Ekran 120Hz ya da en azından 90Hz olsa ve fiyatı daha uygun olsa çok iyi olacaktı. Apple maalesef inatçı bir firma. 16 serisinde komple 120Hz görmeyi diliyorum. Ayrıca maalesef Apple bölgesel fiyatlandırma yapmıyor.
Yapsalar da Türkiye öyle bir ülke oldu ki bir gecede ansızın zam geliyor ya da yeni vergiler açıklanıyor. Firmalar da bir yere kadar özel fiyatlandırma yapabiliyor. Apple ülkemizi eskisi kadar önemsemiyor bu vergiler ve ekonomiden ötürü.

Samsung biraz daha Türkiye ile içli dışlı orta segment cihazlarından ve üretim yaptığından ötürü. Ondan mesela Samsung bölgesel fiyatlandırma yapıyor ülkemizde. Çünkü burada ciddi müşteri kitlesi var Samsung'un. Ama Apple'ın yok. Adamlar eminim şunu diyor bu ülkenin ekonomisi bitik, bizim için önemli bir pazar değil hiç girişmeyelim bu işe.

Geri
Yukarı