iPhone 15 Plus'tan Galaxy S24 Ultra'ya geçilir mi?

• Konuyu başlatan nwztk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 910
Yorumlar için teşekkürler. Özetle anladığım şu an kullandığım telefon zaten güncel bir cihaz geçmesem de olur. Ancak S24 Ultra'ya geçersem telefon kullanımım daha keyifli ve ileri seviye olmuş olacak.

Geçtiniz mi? Eğer geçtiyseniz memnun kaldınız mı? Bende s24 ultra ile 15 plus arasındayım.

Bu durum sana gore bana gore degil. Yavaslama olayi sizin hala inanmaya devam ettiginiz yalan. S10 hala eski gucunde. Forumda 6 yil S8 kullanip S23'e gecen biri vardi yavasladi mi diye sordugumda hayir dedi. Bos yalanlariniza ihtiyaci yok kimsenin. iOS daha stabil olabilir evet ancak yavaslama olayi yalandan ibaret. Fazla komik bir yalan hem de. Kisa vadede mutlu eder falan derken baska bir seyi kastettiyseniz bilemem ama yavaslama olayi bos bir yalan oldu artik.
Katılıyorum. Şuan denkleri 5-6bin lira olan 4 yıllık giriş sınıfı xiaomi'den S24+ a geçtim ama giriş sınıfı xiaomi bile çatır çutur gram yavaslamadan hala calısıyor sadece amiral gemisi kullanmak için keyfi değiştirdim.

Geçtiniz mi? Eğer geçtiyseniz memnun kaldınız mı? Bende s24 ultra ile 15 plus arasındayım.
256GB 15 plus fiyatlarına baktım 60 bin TL gibi çılgın rakamlar söz konusu ama halen daha 60hz ekran, FHD+ çözünürlük, 20W çağ dışı şarj gibi kabul edilemez özellikler var.

Şahsen asla o paraya 15 plus almam daha doğrusu o paralara S24 ultra da dahil hiç bir cihaz alınmaz 60-70K bir telefon için çok uçuk kaçık rakamlar yazık günah. O paraları verene kadar yurtdışı S23 ultra almak daha mantıklı.

256GB 15 plus fiyatlarına baktım 60 bin TL gibi çılgın rakamlar söz konusu ama halen daha 60hz ekran, FHD+ çözünürlük, 20W çağ dışı şarj gibi kabul edilemez özellikler var.

Şahsen asla o paraya 15 plus almam daha doğrusu o paralara S24 ultra da dahil hiç bir cihaz alınmaz 60-70K bir telefon için çok uçuk kaçık rakamlar yazık günah. O paraları verene kadar yurtdışı S23 ultra almak daha mantıklı.
Haklısınız gerçekten çok fazla fiyatlar ama bir amiral kullanmak istiyorum. S23 ultrayı yurtdışından alsam kayıt işini de halledince maliyet daha fazla olmayacak mı? Yurtdışı ürünlerinde kayıt ücretleri de fazla.

Haklısınız gerçekten çok fazla fiyatlar ama bir amiral kullanmak istiyorum. S23 ultrayı yurtdışından alsam kayıt işini de halledince maliyet daha fazla olmayacak mı? Yurtdışı ürünlerinde kayıt ücretleri de fazla.
24 ultranın kayıt cidden pahalı 8-9 bin istiyorlar ama 23 ultra öyle değil 2K civarı bir rakam. Yani 23 ultra + kayıt 30 a çok rahat bulabilirsin.

Tam da başlıkta yazdığım üzere. Yıllanmış bir cihazı takasa vererek 50 bin TL'ye iPhone 15 Plus aldım 4 ay önce. S24 Ultra çok ilgimi çekti. IPhone'dan S24'e geçmeye yükseltme denir mi tam olarak bilmiyorum. Ekosistem olarak Galaxy Tab S7 tabletim ve MacBook ait m1'im var. Yıllarca IPhone'da kullandım, Samsung amiral telefonlarını da. Geçme sebebim sadece can sıkkınlığı gibi bir şey. Sizin düşünceniz nedir öğrenmek istiyorum. Çok videolar vs izledim kafam da karıştı iyice...

İpondan sıkıldıysanız geçebileceğiniz en iyi Android telefon şu anda. 7 yıl güncelleme garantisi vs var artık alıp ömürlük kullanacabileceğin bir alet.

6 yıl iPhone 6 kullandım. Sonra 4-5 yıl Total'de Galaxy Note 5, Note 8 kullandım. Sonra 2 yıl iPhone 11 kullandım. 4 aydır iPhone 15 Plus'ım var. S24 Ultra şu an ilgimi çekiyor. Alışmamak gibi bir şey olmaz da telefonum zaten yeni sayılır gereksiz bir macera mı bilmiyorum. Şu an mesela şarjım efsane ötesi iyi. S24 Ultra alınca gün sonunda %20 falan kalırsa çok çok üzülürüm, bir tek şarj benim canımı sıkabilir ki dediğim gibi bir şey söz konusu olmaz gibi görünüyor.

S24 ultrada %10 şarj ile 1 saat ekran süresi alıyorum. Şarj konusunda sizi rahatsız etmez. Ben de daha önce 3 tane iPhone telefon kullandım. Şahsi fikrim Android ve özellikle Samsung'dan yana. S24 Ultra gerçekten söylendiği gibi çok iyi bir cihaz. Ama zaten telefonun yeni, ben olsam S25 serisini beklerdim geçiş yapmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı