iPhone 15 Pro için ekran koruyucu önerisi

droitaubut

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bütçe konusunda sıkıntım yok. Önerilerinizi bekliyorum. Kaliteli olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller. Bütçe konusunda sıkıntım yok. Önerilerinizi bekliyorum. Kaliteli olursa iyi olur.
ESR markadan alın bence. Ekran temizken iyi kayıyor oyunlar için. Haricinde hepsi de aynı derecede koruyor bir seviyeden sonra. Bu arada konusu açılmışken; Bu ekranda parmağın kayması olayını parmak uçlarına deodorant sıkarak çözebilirsiniz. CoD Mobile Global Top %0.5'ten direkt onaylı. :D

Son düzenleme:
En sağlamı budur.
Şişirmeden başka bir şey değil.

Yapıştır bunu. : ))

ESR markadan alın bence. Ekran temizken iyi kayıyor oyunlar için. Haricinde hepsi de aynı derecede koruyor bir seviyeden sonra. Bu arada konusu açılmışken; Bu ekranda parmağın kayması olayını parmak uçlarına deodorant sıkarak çözebilirsiniz. CoD Mobile Global Top %0.5'ten direkt onaylı. :D
Hocam oyun oynamıyorum, telefonu sadece Instagram, Youtube ve kamerası için aldım.

En sağlamı budur.

Peki Amazon üzerinden alsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Ucuz markalarda mavimsi bir ton ve hafif bulanıklık oluyor. Spigen iyidir ama hakettiğinin çok üstünde satış fiyatı olduğu da bir gerçek.

Corning camları kullanan ve son derece kaliteli bir marka olduğunu düşündüğüm bir marka, tavsiye ederim.

En sağlamı budur.

Spigen en sağlamı değil maksimum 200 300 liralık camları yüksek fiyata itelemeye çalışan fırsatçı bir firma. Zamanında 40 50TL'ye sattığı kılıfları nasıl bir pazarlamaysa 1200TL civarına satmaları hiçbir şekilde açıklanamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı