iPhone 15 Pro ilk açıldığında nasıl şarj edilmeli?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
15 Pro siparişi verdim ve hafta içi elimde olacak, eskiden önce fulleyip daha sonra kullanmak şarjda bir yarım gün kalması gibi muhabbetleri vardı. O yüzden danışmak istedim, gelir gelmez şarjı kaçsa 15-20%'ye düşene kadar kullanmalı mıyım yoksa önce fulleyip sonra mı kullanmalıyım?

Artık öyle şeyler yok kafana göre şarj edip kullanabilirsin. Tek diyebileceğim şarjın genel olarak %20’nin altına düşmesine izin verme. Onun dışında ne zaman takıp çıkardığının bir önemi yok.

Bana kalırsa aldığın gibi kullanmaya başla direk. O ne öyle sanki telefon tanrılarına adak atamak için ritüel yapıyor gibi. Zaten %40 civarı şarjla gelir azalınca da şarja takarsın.

Tamamdır teşekkür ederim önerileriniz için. Bende böyle düşünüyorum yeni nesil bataryalarda böyle bir şey yok deniyor araştırdığım kadarıyla ama gene de bir danışmak istedim.

15 Pro siparişi verdim ve hafta içi elimde olacak, eskiden önce fulleyip daha sonra kullanmak şarjda bir yarım gün kalması gibi muhabbetleri vardı. O yüzden danışmak istedim, gelir gelmez şarjı kaçsa 15-20%'ye düşene kadar kullanmalı mıyım yoksa önce fulleyip sonra mı kullanmalıyım?

Hocam telefon elinize ulaştıysa batarya konusu hakkında bilgi verir misiniz günde 100-20 arasında 8 saat verebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı