iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Bütçene uyuyorsa tabii ki de alınır. Bütçene bağlı 14 Pro Max de tercih edilebilir.

Merhaba, bütçeden yana hiçbir sıkıntım yok. iPhone alacağım. Sizce hangi modelini almalıyım?
Alınır.
Al geç. Android kullanmayacaksan iOS yener. Kasma donma olmaz. İşlemci de önemli.
Fakat MacBook da alabilirsin o fiyata.

iPhone 7 10 12 gayet yeterli.
Gerisi ihtiyaç fazlası. Kişi tercihi.
Daha üst telefon yerine Canon GO Pro al o daha iyi. Kişinin zevkine kalmış.
Adam iPhone 15 Pro Max alınır mı demiş neden bu kadar alakasız bir yorum yaptınız anlamadım. 2024 yılında iPhone 12 bile alınmazken iPhone 7'ye vereceği para çöpe gitmiş olur, yetersiz cihazlar hepsi.

Merhaba, bütçeden yana hiçbir sıkıntım yok. iPhone alacağım. Sizce hangi modelini almalıyım?

15 Pro Max alın derim. Bütçe sorunu yoksa, telefon ihtiyacı da yoksa birkaç ay sonra 16 Pro'ya da 16 Pro Max'i de bekleyebilirsiniz bence en mantıklısı bu. Güzel gelişmeler 16 Pro serisinde olacak gibi gözüküyor.

Al geç. Android kullanmayacaksan iOS yener. Kasma donma olmaz. İşlemci de önemli.
Fakat MacBook da alabilirsin o fiyata.

iPhone 7 10 12 gayet yeterli.
Gerisi ihtiyaç fazlası. Kişi tercihi.
Daha üst telefon yerine Canon GO Pro al o daha iyi. Kişinin zevkine kalmış.
iPhone 7 çok mantıklı bir öneri olmuş hocam, kaç GB tavsiye edersiniz? 🤡

Düşünceleriniz için teşekkürler. Evet bütçeden yana hiç bir sıkıntım yok ama bu soruyu sormamın temel sebebi iPhone 15 ile 14 ün özellikleri arasında mesala çok fark göremedim. iPhone 15 Pro Max almak yerine 14 Pro Max alınır mı? Hangi telefon en iyisi onu soruyorum.

Bütçe sınırsız ise keyif meselesine kalıyor. Tepe telefonlardan birisi beğenip alınabilir. S24 Ultra, iPhone 15 Pro Max veya diğer tepe modeller. Benim keyfime kalsa S24 Ultra alırdım ama tabii sizin isteğiniz ne doğrultudaysa o da iyi olacaktır çünkü tepe modeller genellikle sorun çıkartmaz.

Samsung düşünmüyorum hocam bir kere alışınca IPhone'ye Android zor kullanılır oluyor kendimce. O yüzden 15 serisi ya da 14 serisine daha yatkınım.

Düşünceleriniz için teşekkürler. Evet bütçeden yana hiç bir sıkıntım yok ama bu soruyu sormamın temel sebebi iPhone 15 ile 14 ün özellikleri arasında mesala çok fark göremedim. iPhone 15 Pro Max almak yerine 14 Pro Max alınır mı? Hangi telefon en iyisi onu soruyorum.

Samsung düşünmüyorum hocam bir kere alışınca IPhone'ye Android zor kullanılır oluyor kendimce. O yüzden 15 serisi ya da 14 serisine daha yatkınım.
Çok para vermek istemiyorum param cebimde kalsın derseniz 14 Pro Max modeli de iş görür zaten iki üç değişiklik dışında birebir aynı görünüme sahip kötü tasarıma sahip telefonlar ama sağladığı performans, stabilite ve kalite iyi. Para sınırı yoksa 15 Pro Max öneririm, keyifli ama çok aşırı kaba bir telefon, elde tutması aşırı zevksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı