iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Aynen öyle. Çok devasa bir fanboyluk dönüyor o tarafta, çok kişiye şahit oldum "Apple bu asla hata yapmaz, mükemmeldir" diyene. İnanmazsınız ama aklını kaybetmişcesine savunuyorlar :D benim görüşümce S24 Ultra şu an en üst düzey, en premium telefon. Ama onların görüşünce iPhone 11 bile Samsung telefonlara takla attırır.

iPhone 15 Pro Max'in sıkıntılarının yarısı Samsung S21 ve S22 baz modellerde oldu ve telefonlar yerden yere vuruldu. iPhone 15 Pro Max arka camın dayanıksızlığı, kasanın renk atması, kameranın netleme sorunu, cihazın başlarda ciddi bir ısınma sorunu ile gelip bunun yazılım ile çözülmeye çalışılması gibi sorunlar ile ortaya çıktı, ne yazık ki sadece Apple cihazı olması sebebi ile bu sorunlar görmezden gelindi. Bu arada IPhone'un çift katmanlı anakart tasarımında pil ile anakartın uzun temas alanı bulunması sebebi ile ısınma sorunu pilde şişme sorununa sebep oluyor ki bunu aslında iPhone 14 Pro modellerinde de internette görmüştüm. Ben olsam USB 3.0 ve Type-C gibi eksilerine rağmen iPhone 14 Pro Max tercih ederdim.

O zaman öneriniz 14 Pro Max mi hocam? Peki iPhone 14, 14 Pro, 14 Pro Max gibi bunların farkları nedir fiyat farkları da mevcut.

Al geç. Android kullanmayacaksan iOS yener. Kasma donma olmaz. İşlemci de önemli.
Fakat MacBook da alabilirsin o fiyata.

iPhone 7 10 12 gayet yeterli.
Gerisi ihtiyaç fazlası. Kişi tercihi.
Daha üst telefon yerine Canon GO Pro al o daha iyi. Kişinin zevkine kalmış.

Steve öldü, zeki 🧠 insan hala gömüyor Android'leri. IQ sorunu olanlar bile kullanıyor temiz kullanın bir şey olmaz.

Merhaba, bütçeden yana hiçbir sıkıntım yok. iPhone alacağım. Sizce hangi modelini almalıyım?

Alınmaz. Telefonun kasası aşırı cılız, aşırı kabarık fiyatı var. 90.000TL'yi böyle bir telefona vermek çok mantıksız. S24 Ultra alınabilir hem daha uzun süre kullanırsın hem fiyatı mantıklı ve yerinde hem de kasası 15 Pro Max'den kat ve kat daha iyi. İşlemci haricinde 15 Pro Max'in S24 ultradan iyi olduğu pek yön yok.

Alınmaz. Telefonun kasası aşırı cılız, aşırı kabarık fiyatı var. 90.000TL'yi böyle bir telefona vermek çok mantıksız. S24 Ultra alınabilir hem daha uzun süre kullanırsın hem fiyatı mantıklı ve yerinde hem de kasası 15 Pro Max'den kat ve kat daha iyi. İşlemci haricinde 15 Pro Max'in S24 ultradan iyi olduğu pek yön yok.
Belirttiğim gibi paradan yana sorunum yok ve IPhone alacağım hocam android kullanımına alışmam bir süre alır.

Hocam Pro ile Pro Max arasında kamera ve ekran gibi etkenler var ama baz modelde aynı zamanda işlemci daha düşük.
O zaman 14 serisinde öneriniz 14 pro max mi usta

O zaman öneriniz 14 Pro Max mi hocam? Peki iPhone 14, 14 Pro, 14 Pro Max gibi bunların farkları nedir fiyat farkları da mevcut.
Para ver daha iyisini al mantığını aşılamaya çalıştıkları bir kısıtlama ayrımı aslında modelleri. Onda rahatlıkla sunabileceğini sunmayıp bir üst modele ekliyor +10.000 TL ekleyerek. Yine bütçe sınırı yoksa Pro Max modelleri çok daha iyi olacaktır.

Belirttiğim gibi paradan yana sorunum yok ve IPhone alacağım hocam android kullanımına alışmam bir süre alır.
Aksine, çok basit kullanıma sahip. Hele ki Samsung'un OneUI arayüzü aşırı iyi.

Belirttiğim gibi paradan yana sorunum yok ve iPhone alacağım hocam Android kullanımına alışmam bir süre alır.

O zaman 14 serisinde öneriniz 14 Pro Max mi usta.

Hocam bütçenizde sorun olmadığı için 14 Pro Max öneriyorum, önemli olan sizin bu telefona ne kadar ihtiyaç duyduğunuzdur.

Bu fiyatlara Honda Dio ya da activa 125 alınabiliyor 😅

Merhaba, bütçeden yana hiçbir sıkıntım yok. iPhone alacağım. Sizce hangi modelini almalıyım?
Pro modellerinden birini aldıktan sonra boyuta göre karar vermek sana düşer. Ben olsam boyuttan dolayı 15 Pro alırdım.

Hocam bütçenizde sorun olmadığı için 14 Pro Max öneriyorum, önemli olan sizin bu telefona ne kadar ihtiyaç duyduğunuzdur.
Bu fiyatlara Honda Dio ya da activa 125 alınabiliyor 😅
Tamamdır hocam o zaman kararımı verdim sizlerin sayesinde. 14 Pro Max alacağım. Su altı çekim yapabilme şansım oluyor mu bu telefonla? Oluyorsa kamerası nasıl sizce?

Geri
Yukarı