iPhone 15 Pro sunucu kimliği doğrulanamıyor hatası

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
IMG_1668.png

IMG_1670.png

IMG_1669.jpeg

Arkadaşlar bunun sebebi ne olabilir? Son görseldeki seri numarası tam olarak ne bilmediğim için karalayayım dedim. Ne olur ne olmaz.

@BERWAR @365436 arkadaşlar sizin bir bilginiz var mı bu sorun hakkında? iPhone konularında sizi çok gördüm de etiketleyeyim dedim.

Hocam selam, ben Mail uygulamasını kullanmadığımdan meseleyi bilmiyorum. İnternetteki çözümleri denemek için Mail uygulamasını indirdim ancak bir şey elde edemedim.

Bence Mail uygulamasını kaldırabilirsiniz direkt. Zaten kötü. Yoksa da Ayarlardan Mail uygulamasını bulup bu mail hesabını da kaldırabilirsiniz belli ki uygun formatta değil.

Hocam selam, ben Mail uygulamasını kullanmadığımdan meseleyi bilmiyorum. İnternetteki çözümleri denemek için Mail uygulamasını indirdim ancak bir şey elde edemedim.

Bence Mail uygulamasını kaldırabilirsiniz direkt. Zaten kötü. Yoksa da Ayarlardan Mail uygulamasını bulup bu mail hesabını da kaldırabilirsiniz belli ki uygun formatta değil.
Mail uygulamasına outlook hesabım olduğu için olabilir mi acaba? iCloud hesabı açmadım ben telefonu ilk aldığımda. Outlook hesabımı kullandım. iCloud hesabımı yeni açtım alt hesap olarak. Ne yapabilirim sizce?

Mail uygulamasına outlook hesabım olduğu için olabilir mi acaba? iCloud hesabı açmadım ben telefonu ilk aldığımda. Outlook hesabımı kullandım. iCloud hesabımı yeni açtım alt hesap olarak. Ne yapabilirim sizce?
Yani Outlook hesabımı kaldırıp yeni iCloud açsam çözülür mü acaba?

merhaba, farklı mail adreslerime ulaşmak için mail uygulaması pratik oluyor. ben de aynı sorunu yaşıyorum. sorunu çözebildiniz mi? :(

Geri
Yukarı