iPhone 15 Pro vs Pro Max

padreX

Femtopat
Arkadaşlar el yapım biraz ufak bu yüzden Pro ve Pro Max arasında kaldım. Pro Max alırsam çok zorlanır mıyım? Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Pro al hayatını yaşa dostum. Pro Max kazık gibi el yapın ufaksa düşünmeden Pro al. Benimde ufak tek elle mesaj yazması bile zor.

15 Pro Max'in pil performansı hissedilir şekilde daha iyi ve telephoto sensörü fazladan 2x optik zoom yapabiliyor, bu da daha fazla 10x dijital zoom demek. Ayrıca başta belirleyici etmenin bu olacağını belirterek boyut farkının olduğunu da belirteyim. Pro 6.1'', Pro Max ise 6.7'' boyuta sahip.

Pro max ve ultralar (samsung içinde geçerli) bana tablet hissi veriyor. Prolar daha telefon gibi geliyor. O yüzden mesela kız arkadaşıma Max yerine Pro almıştık ve çok şık açıkçası.

Evet aslında o da kafamı karıştırıyor. Bugün arkadaşımın 14 Pro Max'ini elime aldım cebime de koydum bir tık büyük gibi
6.7'' büyük geldiyse 15 Pro alın geçin.
Hayır diğer ülkelerde böyle bir saçma zorunluluk yok diye biliyorum.
Anlamadım. Hangi zorunluluk? 15 Pro ve 15 Pro Max arasındaki farklar, Çin de dahil olmak üzere bütün sürümleri için geçerli.

Geri
Yukarı