iPhone 15 Pro yazılım sorunları düzeldi mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar selam. iPhone 14 pro vardı ben de ve kamerasına kadar çok memnundum. Daha sonra 15 pro aldım ve memnun kalmadım. Kamera ile çekim yapınca galeri de görüntü bir kaç saniye sonra blurluğu düzeliyordu ve 15 pro’nun kamerası, iPhone 14 pro’ya göre kötü gelmişti. Yazılım ile bu sorunları çözeceklerini belirtmişti Apple. iPhone 15 Pro kullanan birisi var mı ? Yoksa yine 14 Pro alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 15 Pro kamerada neden üzdü sizi tam olarak?
İlk başta kamerayı açtığımda netlemiyordu. 1-2 saniye içinde netliyordu ve çekiyordum. Galeriye tıklıyordum. Blurlu geliyordu fotoğraf ve sonradan netleşiyordu. Hep bu tarz sorunları vardı. Hatta apple'ın twitter üzerinden açıklamasını gördüm. Bu soruna dair bilgimiz var çözeceğiz diye. Psikolojik mi bilmiyorum ama 14 pronun kamerası,anormal şekilde 15 Pro'dan daha iyi gelmişti bana. iPhone 15 pro stabil mi değildi acaba o zamanlar ? Şimdi yazılımla fixlenmiş diyor @Furkan Borak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu abimiz de,evet ilk başlarda sorun çok fazlaydı. Şimdi baya iyi halde diyor video da.

İlk başta kamerayı açtığımda netlemiyordu. 1-2 saniye içinde netliyordu ve çekiyordum. Galeriye tıklıyordum. Blurlu geliyordu fotoğraf ve sonradan netleşiyordu. Hep bu tarz sorunları vardı. Hatta Apple'ın Twitter üzerinden açıklamasını gördüm. Bu soruna dair bilgimiz var çözeceğiz diye. Psikolojik mi bilmiyorum ama 14 Pro'nun kamerası, anormal şekilde 15 Pro'dan daha iyi gelmişti bana. iPhone 15 Pro stabil mi değildi acaba o zamanlar? Şimdi yazılımla fixlenmiş diyor @Furkan Borak

Teknik kısımda kameralar aynı zaten. 15 Pro'da yazılımsal birkaç eklenme yapıldı o kadar misal ProRes'i 60FPS çekebiliyor 15 Pro. Şu an daha oturdu diye düşünüyorum gördüğüm kadarıyla. 15 Pro Max'e veya 16 Pro'ya bence şans verin geriye dönmenin anlamı yok derim şurada bir şey kalmadı.

Teknik kısımda kameralar aynı zaten. 15 Pro'da yazılımsal birkaç eklenme yapıldı o kadar misal ProRes'i 60FPS çekebiliyor 15 Pro. Şu an daha oturdu diye düşünüyorum gördüğüm kadarıyla. 15 Pro Max'e veya 16 Pro'ya bence şans verin geriye dönmenin anlamı yok derim şurada bir şey kalmadı.
Benim acil almam gerekiyor açıkcası,elimde 6s var. Ruhuna el fatiha,sevenleri çoktu :D :D Bekleyecek bir durumum olsa beklemek isterdim,doğru ama işte 15 pro kafamı karıştırdı.

Benim acil almam gerekiyor açıkçası, elimde 6S var. Ruhuna el fatiha, sevenleri çoktu :D :D Bekleyecek bir durumum olsa beklemek isterdim, doğru ama işte 15 Pro kafamı karıştırdı.

Hocam bu arada merak ettim de hadi 15 Pro'yu sattınız sonra neden 6S'e düştünüz özel sebebi yoksa? Genelde emsali bir şeyden gidilir ya o açıdan soruyorum :)

Hocam bu arada merak ettim de hadi 15 Pro'yu sattınız sonra neden 6S'e düştünüz özel sebebi yoksa? Genelde emsali bir şeyden gidilir ya o açıdan soruyorum :)
Ben 43 kilo verdim. Jinekomasti sorunum vardı genetik. Ameliyat 62.500 tuttu. Dedim bu kadar kilo vermişsin,kurtul göğüs yağlarından. Zaten göğüs kasım vardı. Yağları aldırınca,beton oldu. Sağlığın üstüne hiçbir şey yok hocam ya :D Özel değil ya,olsa da saklamam zaten. Öyle huyum yok :D

Ben 43 kilo verdim. Jinekomasti sorunum vardı genetik. Ameliyat 62.500 tuttu. Dedim bu kadar kilo vermişsin, kurtul göğüs yağlarından. Zaten göğüs kasım vardı. Yağları aldırınca, beton oldu. Sağlığın üstüne hiçbir şey yok hocam ya :D Özel değil ya, olsa da saklamam zaten. Öyle huyum yok :D

Hocam çok iyi olmuş, geçmiş olsun kurtuldunuz yağlardan daha ne olsun :)

Ben 43 kilo verdim. Jinekomasti sorunum vardı genetik. Ameliyat 62.500 tuttu. Dedim bu kadar kilo vermişsin,kurtul göğüs yağlarından. Zaten göğüs kasım vardı. Yağları aldırınca,beton oldu. Sağlığın üstüne hiçbir şey yok hocam ya :D Özel değil ya,olsa da saklamam zaten. Öyle huyum yok :D
Boşverin sağlık daha önemli en iyisini yapmışsınız.

Geri
Yukarı