iPhone 15 şarjı 4-5 saatte bitiyor

Efeg06

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar. iPhone 15 cihazım var. Sarjın çok hızlı bittiğine inanıyorum, Full sarjken 4-5 saate bitiyor. Cihazı alalı daha yeni oldu pil sağlığı %100
Sizin iPhone 15'iniz kaç saatte gidiyor?

Bende iPhone 15 Pro var %80'e kadar şarj ediyorum % 20'ye kadar yaklaşık 5 saat ekran süresi alıyorum.

Son düzenleme:
15 Pro modellerinin bir sorunu mu bu acaba? 14 Pro Max kullanıcısıyım, sabah 9'da %100 olarak çıkardığım telefonum aktif kullanmama rağmen geceye kadar %20-30 seviyelerine ancak geliyor. Az kullanımda ertesi günü de kurtarıyor. Apple ile bir görüşün isterseniz.

Son düzenleme:
Bende iPhone 15 Pro var %80'e kadar şarj ediyorum % 20'ye kadar yaklaşık 5 saat gidiyor.

Abimde 14 Pro Max var sarjı bayağı gidiyor aynı anda bakmaamıza rağmen onunki 88 benimki 70'lere kadar düşüyor

15 Pro modellerinin bir sorunu mu bu acaba? 14 Pro Max kullanıcısıyım, sabah 9'da %100 olarak çıkardığım telefonum aktif kullanmama rağmen geceye kadar %20-30 seviyelerine ancak geliyor. Apple ile bir görüşün isterseniz.

Benimki Pro değil.

Bataryayla ilgili sorun olduğunu düşünmüyorum. Bende de iPhone 15 var ben de aybı şekilde ekran süresi alıyorum.
Abimde 14 Pro Max var sarjı bayağı gidiyor aynı anda bakmaamıza rağmen onunki 88 benimki 70'lere kadar düşüyor

Benimki Pro değil.
İphone 15 ile 14 pro max kıyaslamanız saçma olmuş. iPhone 15 bataryası daha küçük bir model.Yaklaşık 1000 mAh fark var. Apple için büyük bir fark.

Yeni konular

Geri
Yukarı