iPhone 15 vs RTX 4080

midilli

Centipat
Bilgisayar oynamaktan artık zevk almıyorum ama bir yandan ekran kartını yükseltesim geliyor ve son zamanlarda telefonum çok eskidi yenisi lazım. Sizce ne yapmalıyım?

Bilgisayar oynamaktan artık zevk almıyorum ama bir yandan ekran kartını yükseltesim geliyor ve son zamanlarda telefonum çok eskidi yenisi lazım. Sizce ne yapmalıyım?
Rtx 4080 net.

Bende senle aynıydım. Xiaomi 11T kullanıyordum R7 240 sistemim vardı ama oyunlardan zevk almıyordum o yüzden gittim iPhone 15 Pro Max çektim hala memnunum yine olsa yine iPhone alırım.

Hangisini daha çok kullanıyorsan telefonun şu anlık senin için yeterliyse ekran kartı eğer bilgisayarın yeterli fakat telefonun yeterli değilse telefonunu al ben olsam ekran kartı alırdım oyun için fakat telefonda almak mantıklı eğer oyun oynamıyorsan.

Bende senle aynıydım. Xiaomi 11T kullanıyordum R7 240 sistemim vardı ama oyunlardan zevk almıyordum o yüzden gittim iPhone 15 Pro Max çektim hala memnunum yine olsa yine iPhone alırım.
R7 240 ile oynadığın hangi oyundan zevk alcan zaten :D

R7 240'ın oyun oynatmasına bile şaşırdım ben.

Iphone 15 256 GB olan en ucuz 53.500 falan 4070Ti super alırım telefon olarak da elimdeki ekran kartı ve telefonu satıp bütçeye göre Xiaomi 13T falan alırım.

Sisteminde ne olduğuna göre değişir ama apple cihazlar özellikle düz seri abartıldığı kadar iyi değil. Telefon ihtiyacın baki ise S23 veya S24 serisine bakıp kalan paranla da sistemini güncellemen bence daha mantıklı olur.

Bu soruya safi bir cevap vermek zor çünkü ne telefonunu ne sistemini biliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı